Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen zsírégetőt ajánlotok?...

Milyen zsírégetőt ajánlotok? /tapasztalatokat is kérnék/

Figyelt kérdés
Hello! 22 éves srác vagyok 176cm 94kg, " mackós " alkatom van 2,5 hónapja járok konditerembe eddig jól alakul a fogyás, 101 kg-val kezdtem el az edzést szeretnék még fogyni. A helyzet az ,hogy most megállt a fogyás gondolom a víztartalma a szervezetemnek lecsökkent. Nézelödtem az interneten de nem tudok dönteni "melyik a jó" zsírégető szer. Kaja rendben van heti 3x járok edzeni + fehérjét iszok az izmok rendes fejlődése végett. / Nem tudok semmi betegségről ami lenne. Amennyire tájékozott vagyok a Termogenikus lenne jó nekem, kérdés az hogy melyik és miért?? / a válaszokat előre is köszönöm / Üdv :)
2013. márc. 31. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó pohár víz a heti 4. vagy a 3 megnövelt időtartamú edzés után + kajanapló, hogy tisztában legyél vele valójában mennyit is eszel. ;)
2013. márc. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Paleózz és igyál 3, ill. a te testalkatodhoz akár 4 liter vizet naponta. Meg lesz a hatása. Még fehérjét sem kell innod, megeszed táplálékban.
2013. márc. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lipton. ***** válasza:

Karnitin-t ajánlok edzés előtt fél órával 2 grammot

Ez mit jelent hogy a kaja rendben van?

Ha szálkásítasz akkor az izom nem fog nőni

Nem tudom hogy az étrended mennyire van rendben de ha nincs normális étrend akkor a karnitin semmit nem ér

2013. ápr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Adam9211 ***** válasza:
100%

Ne paleózz!


Ha a kaja teljesen rendben van, akkor a Termogenetikus ill. L-karnitin alapú zsírégetőket kombinálhatod!


Az hogy termogénből melyik azt ki kell tapasztalnod, minden ember szervezete más... Van akinek ez a jobb, van akinek az... Próbáld ki a Re-style-t vagy a PFX-et, és kombináld 1000mg L-karnitinnal!


Egy személyes megjegyzés! Ha emelnéd a heti edzésed számát 4-re, esetleg ha bírod akkor 5-re nagyobb esélyed lenne a fogyás folytatására bármilyen "zsírégető szer" nélkül! :)


Sok sikert!

2013. ápr. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!