Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A mikroalgák jók a fogyókúrába...

A mikroalgák jók a fogyókúrában? Hol kapható és miként kell a szervezetbe juttatni?

Figyelt kérdés

Most olvasgatok róluk ezen az oldalon, de még nem hallottam erről semmit.

Az a gondom, hogy tornázom heti 4-5alkalommal, de egyszerűen nem fogyok. Csak 5kg szeretnék


2008. júl. 25. 12:47
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
58%

Magyarul érveket, bizonyítékokat a mikrobiológus férjeddel ketten sem tudtok, vagy akartok hozni, ellenben meg vagytok sértődve, hogy kétségbe vonom a semmivel alá nem támasztott véleményeteket, miszerint a mikroalga az örök élet kulcsa.


Éppen az volt a kérdés, hogy jó -e a mikroalga? Erre eddig még semmilyen válasz sem érkezett az én lehülyézésemen kívül. Nem tudom, nem erős demagógia ez egy kicsit?


"Bár a tudatlanság nem fertőző, de veszélyes."


Azt szeretném kérdezni, hogy ti mit tesztek a tudatlanság eloszlatása érdekében?

2008. aug. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
ne dőlj be senkinek!nem ér semmit és jó drága.barátnőm próbálta,egy dekát se fogyott tőle.
2008. nov. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!