Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Nyárig jó lenne valami változá...

Nyárig jó lenne valami változás. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Rendszeresen edzek, heti 3x tél óta van benne cardio meg erősítés is plusz még a sulis tesik, de nem sok változást értem el. Kicsit izmosabb lettem (főleg has meg kar) de az a pár kiló felesleg (úszógumik, has, belsőcomb) nem ment le sehonnan. Milyen táplálékkiegészítőt ajánlotok, ami hozzásegít a fogyáshoz meg az izomfejlesztéshez is. Elsősorban a zsírfeleslegtől kéne megszabadulnom. Sajnos az edző a konditeremben nem fog tudni segíteni mert egy normális edzéstervet nem tud összeállítani. Vmi bioteches cucc vagy bármi? Köszi 18L

2014. máj. 1. 04:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem sikerült fogyni, akkor a kiegészítővel se lesz jobb a helyzet, mivel valószínűleg a kaja nincs rendben. Jó dolog, hogy sportolsz, de a fogyás leginkább a diétán múlik! Ha már biotechben gondolkodsz, akkor ne csak a termékeiket nézegesd, hanem a cikkeiket is
2014. máj. 1. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kiegszító kell, hanem rendes értend. Én napi 50km biciklivel, lovaglással és 8 óra talaplással nem fogyok, igaz nem is akarok. De ennyit számít a kaja.
2014. máj. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!