Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik fogyókúrát javasoljátok...

Melyik fogyókúrát javasoljátok, hogy 2 hét alatt ledobjak 5 kilót?

Figyelt kérdés
62 kiló vagyok, és szeretnék kb. 5kg fogyni két hét alatt. (napi 30-60 perc torna mellett) Tudom ez elég sok, de biztos van olyan diéta amelyik alkalmas erre. Atkins, Up Date? Alma kúra kizárva! Légyszi segítsetek! Olvastam hogy Rubint Rékának is volt vmi egy hetes szuper gyors fogyókúra programja. Nem ismeri valaki?
2008. júl. 30. 00:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
No cukor és fehér kenyér. Estére semmi szénhidrát. Gyakori étkezés (6-8) kis adagokban. Sima diéta és mozgás. Az elsö héten 4kg is lemehet.
2008. júl. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Káposztaleves diéta!!!

Azt tuti, hogy nagyon megutálod a káposztalevest, de a diéta hatásos!

Sok sikert!

Petranova

2008. júl. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt amelyikkel turbósan lehet fogyni...nem engedi megnevezni...
2008. júl. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mi az hogy "nem enged megnevezni"?

Káposztát nem szeretem, így sajnos azt nem tudom alkalmazni. De a kevés cukor és szénhidrát módszer, ha jól tudom az Atkins-ben is az a lényeg. Megpróbálom azt a diétát. Köszönöm a válaszokat mindenkinek!

2008. júl. 30. 21:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Üdv! Érdeklődnék, hogy sikerült-e a kitűzött cél? Illetve hány kg-ot és mennyi idő alatt tudtál leadni? Milyen módszerrel?
2008. nov. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!