Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyás nyáron hatásosan?

Fogyás nyáron hatásosan?

Figyelt kérdés

173 cm vagyok, es 68 kg. Arányos a testem, bár így is eleg telt vagyok szerintem. A labaimmal nagyon nem vagyok megelegedve. Tul vastagnak talalom a labaimat, a fenekemet is nagynak talalom. Egyszoval tudom hogy nincs helyi fogyas, en is arra torekszem hogy mindenhonnan fogyjak, de a derektol lefele eso reszemre ra szeretnek pluszba edzeni, formalni szeretnem. Az volna a kerdes, hogy tudtok -e valamit ajanlani ami gyors es HATASOS fogyokura? A tervem az, hogy biciklizek , futok es RubintReka tornat vegzek , minden nap minimum az egyiket a 3 kozul+ odafigyelek , hogy mondjuk du.5 utan mar ne egyek, illetve gondoltam arra is hogy ezt kiegeszitenem valamilyen "csodaszerrel" -> itt hashajtora avagy ricinusolajra gondolok, persze mertekkel, es nem ettol varom a fogyast, de meggyorsithatja nem?

A celom legalabb egy -10 kg lenne es szeretnek szepen haladni vele, hogy szeptemberre mar latszodjon, hogy valami megyeget le.



2014. jún. 28. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igyál sok ízesítetlen zöld teát!! Segíti a zsírégetést és az anyagcserét. És mellette csak víz!!


Egyél egészségesen: sok-sok zöldség és gyümölcs, különösen jók az idénygyümölcsök, mint a meggy, cseresznye, ribizli, málna, ezek is zsírégetők és vízhajtók, ráadásul el is telítenek. Plusz sovány húsok, pl. csirke, pulyka, túró, sovány sajt, natúr joghurt. Kenyérfélét ne nagyon egyél, és csak teljes kiőrlésűt akkor is! Olajos magok is jöhetnek kis mennyiségben. Illletve a tojásról olvastam, hogy segíti a fogyókúrát! :)


A sport jó lesz így szerintem.

2014. jún. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

ezt az 5 után nem eszem dolgot felejtsd el hülyeség, lefekvés előtt 2-2.5 órával ne egyél

fehér liszt, finomított cukor ne legyen

igyál sokat-ne cukros lötyiket

zöld tea: anyagcsere gyorsító, de NEM zsírégető ez a másik hülyeség. Viszont szép lesz tőle a bőröd.

ha csokival bűnözni akarsz: magas kakaótartalmú étcsoki- de egyszerre ne egy egész tablát.

szénhidrátdúsabb kajákat reggel, délelőtt edd, nap vége felé inkább fehérjét.

gyümi pedig diéta idején annyira nem szerencsés mert tele van gyümölcscukorral- inkább délelött fogyaszd

mozgás pedig jó :)

sok sikert

2014. jún. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gáz a terved fele!

Lefekvés előtt két órával szükséges egy normál vacsora; az öt után koplalok tízig-tizenegyig - ha nem tovább - nagyon egészségtelen.

Hashajtó?? Megőrültél? Azzal csak azt éred el, hogy tönkremennek a beleid és még ki is száradhatsz! Nem fogsz tőle fogyni, csak kórházba kerülsz.

2014. jún. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!