Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudok lefogyni ugy,...

Hogyan tudok lefogyni ugy, hogy az izmom megmaradjon es a mellem is?

Figyelt kérdés

En kb. 165cm magas vagyok es 60kg. Szerintem kb. 5-6 kg zsirfelesleg lehet rajtam, a tobbi izom, ugyanis tornaztam ezek elott. A hasamon es a belso combomon van zsirfelesleg. Nem szeretnem elvesziteni a mellmeretemet sem es az izmomat sem. Arra gondoltam, hogy futni fogok es csak muslit eszem tejjel meg leveseket azt igen. De persze nem zsirosat. Mi volna jobb a futas vagy a tornazas? Felek, hogyha futni fogok lefog fogyni a mellem is. NORMALIS VALASZOKAT KEREK, ES ESETLEG SZEMELYES TAPASZTALATOKAT.

KOSZONOM SZEPEN ELORE IS A VALASZOKAT.


2010. ápr. 9. 14:31
 1/4 anonim válasza:
Szia! talán a futás nekem attól kicsivel formásabb lett a hasam.. De mennyi zsír van a hasadon . nem tudnál 1 képet róla készíteni.. nem kell az arcodnak látszania. :):=)
2010. ápr. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia! Szerintem kitartó (monoton) kardio edzéssel le tudod adni a felesleget. nekem sétával sikerült sokat leadnom, és emellett még izmosodni is tudsz, ha akarsz. napi 1 óra séta, a megfelelő pulzusszámmal, csodákra képes. és csak egy kicsit kell figyelni, hogy kevesebb szénhidrátot egyél. ha magas pulzussal futsz, akkor izmot is veszíthetsz. Sok sikert
2010. ápr. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! Az elso komment irojanak, kepet nem szeretnek kuldeni, de kb. 1kg zsirfelesleg lehet a hasamon. Az is zavar, de en inkabb olyan tipus vagyok, hogy a belso combomon van most kicsit tobb, kb. 2-3 kg zsirfelesleg.
2010. ápr. 13. 10:47
 4/4 -Pimpike- ***** válasza:
Szia, én is ugyan ezzel küzdök mint te.165 cm magas vagyok és 58 kg( most ment le 2kg)vastag a combom nehezen kapok magamra nadrágot, és van egykicsi hasam is.Kisfiam kapott karácsonyra 1 trambulint(1m átmerőjű)azon szoktam ugrálni.Nekem is az a gondom hogy onnét mennek le a kilok ahonnét nem kéne először eltűnik a mellem majd a fenekem, szerintem az pont úgy jó ahogy van:(((((((((((((
2010. ápr. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!