Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lányok! Sikerült már fogynotok...

Lányok! Sikerült már fogynotok 15-20 kg-ot úgy, hogy az elért eredmény megmaradjon?

Figyelt kérdés

170 cm és 90 kg vagyok, nagyon szeretnék kb. 20kg-ot leadni, hogy ismét normál súlyú legyek, sajnos a fogamzásgátlótól és egyéb okokból nagyon meghíztam.


Ha van valakinek hasznos tanácsa és nem cikizni akar, annak nagyon örülnék.

Hogyan kellene hozzákezdeni?


2010. márc. 2. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sikerült. 176 cm vagyok és 92kgról indultam.

Egyszer belenéztem a próbafülkében a tükörbe és rosszul lettem a saját látványomtól. :S Na akkor elhatároztam, hogy na már most én bomba csaj leszek :D

Minden reggel haspadoztam (100 alsóra, 100 felsőre), délután Rubint Réka: Add önmagad! 20 perc. Popsira+hasra, este meg néha futottam.

Mellette majdnem mindent ettem, csak megfelezve az addigi adagjaim (6 mekis hambi a rekord), de eleinte csak saláta (gyümölcs+sós), sok joghurt, és gyümölcs. Aztán lassan leolvadtak (fél év alatt) a kilók. Elértem a 65kg-t, tök jó volt, de most 58kg vagyok, egyesek szerint átestem a ló túloldalára. Szeretem a pilatest, jól átmozgat, biciglizni, görkozini. Szóval mozogni, de nem időre csinálom, hanem amennyi jól esik. És ma is megettem egy túró rudit :)

Amugy szedek én is fog.gátlót, bár azt olvastam, hogy attól nem hízol meg, hanem inkább attól, hogy ezt ált. egy tartós kapcsolatban kezdik el szedni, és emiatt nem igazán figyelsz arra mit eszel.

Jah és mellette beteg vagyok, egy átlag emberhez képest nagyon lassú anyagcserével. Megküzdöttem minden negatív kilóért, de lebegett cél a szemem előtt. :)

2010. márc. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
én 19 éves koromban fogytam kb ennyit fél év alatt. előtte elég duci voltam. akkor elkezdem egy kicsit többet mozogni és kevesebbet enni.(nem is fogyókúra céljából, csak, mert jól esett a mozgás) én lepődtem meg a legjobban mikor kb fél év múlva 13 kilóval kevesebb voltam. ez volt 10 éve. tartottam is a súlyom aztán pár évvel ezelőtt életmódot is váltottam és lement még 6 kiló. most 30 évesen 49 kiló vagyok, napi 5-6 kis adag kaja, kerülöm a fehér lisztes dolgokat és a cukrot.köretként főként zöldséget salátákat eszek és próbálok minden nap minimum 30 percet intenzíven mozogni. szóval semmi drasztikus fogyókúra nem kell csak néhány főbb változtatás és napi szinten sport.
2010. márc. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat lányok, ha van még valakinek bármi hozzáfűzni valója nyugodtan írjon.
2010. márc. 3. 17:03
 4/10 A kérdező kommentje:

Ja ha esetleg tudtok küldeni előtte és utána (before & after)képeket azt is várom privát e-mail formájában.


Köszi

2010. márc. 3. 17:05
 5/10 anonim válasza:
szia én a 13 napos ditával fogytam 20 kilót 2 éve ami azóta sem jött vissza hála istennek!sokan mondják hogy nagyon drasztikus de én végig csinálatm és nem haltam bele 2* is!sok sikert a fogyásodhoz!ja és a mozgás emelett sem hanyagolható én heti kétszer futottam kb 15 percet szoval nem eröltettem meg magam:)
2010. márc. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
12.16.-ostól szeretném kérdezni, hogy hogy néz ki az a 13 napos fogyókúra? ...csupán csak kíváncsiságból... :)
2010. márc. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

1. nap

Reggeli: 1 csésze feketekávé, 1 db kockacukor

Ebéd: 2 kemény tojás

Vacsora: 1 nagy szelet marhahús (250 gramm) olajjal (pl. extraszűz olívaolaj, egyéb hidegen préselt olajok) és citrommal ízesítve


2. nap

Reggeli: 1 csésze feketekávé, 1 db kockacukor

Ebéd: 1 nagy szelet sovány sonka (8-10 db előszeletelt) 1 bögre natúr joghurt

Vacsora: 1 nagy szelet marhahús (250 gramm) olajjal és citrommal ízesítve


3. nap

Reggeli: 1 csésze feketekávé, 1 db kockacukor

Ebéd: 2 kemény tojás, 1 nagy szelet sovány sonka (8-10 db előszeletelt), saláta (vegyes saláta is lehet, de natúr kell elkészíteni)

Vacsora: főtt zeller, 1 db paradicsom, 1 db gyümölcs


4. nap

Reggeli: 1 csésze feketekávé, 1db kockacukor, 1 vékony szelet pirítós (üresen)

Ebéd: 1 liter juice (lehet vegyes is, pl. kiváló zsírégető az ananász), 1 bögre natúr joghurt Vacsora: 1 kemény tojás, 1 reszelt répa, 1 kis adag túró


5. nap

Reggeli: 1 nagy répa reszelve, citrommal ízesítve

Ebéd: 1 nagy szelet főtt tonhal citrommal és kiskanálnyi zsírszegény vajjal ízesítve

Vacsora: 1 nagy szelet marhahús (250 gramm) olajjal és citrommal ízesítve


6. nap

Reggeli: 1 csésze feketekávé, 1 db kockacukor, 1 vékony szelet pirítós (üresen)

Ebéd: 2 kemény tojás, 1 db reszelt sárgarépa

Vacsora: grillcsirke (bőr nélkül) olajjal és citrommal ízesítve (A grillcsirke készen vásárolt is lehet, ha lehúzzuk a bőrét, és annyit együnk, amennyi jól esik.)


7. nap

Reggeli: 1 csésze üres tea

Ebéd: semmi!

Vacsora: grillezett bárányhússzelet (250 gramm, ha nincs bárányhús, helyettesíthetjük marhahússal), friss gyümölcssaláta többféle gyümölcsből


8. nap

Reggeli: 1 csésze feketekávé, 1 db kockacukor, 1 vékony szelet pirítós (üresen)

Ebéd: 2 kemény tojás, 1 nagy szelet sovány sonka (8-10 db előszeletelt), saláta (natúr)

Vacsora: főtt zeller, 1 db paradicsom, 1 db gyümölcs


9. nap

Reggeli: 1 csésze feketekávé, 1 db kockacukor

Ebéd: 1 nagy szelet sovány sonka (8-10 előszeletelt), 1 bögre natúr joghurt

Vacsora: 1 nagy szelet marhahús (250 gramm) olajjal és citrommal ízesítve, 1 gyümölcs


10. nap

Reggeli: 1 csésze feketekávé, 1 db kockacukor, 1 vékony szelet pirítós (üresen)

Ebéd: 2 kemény tojás, 1 nagy szelet sovány sonka (8-10 db előszeletelt), saláta (natúr)

Vacsora: főtt zeller, 1 db paradicsom, 1 db gyümölcs


11. nap

Reggeli: 1 csésze feketekávé, 1 db kockacukor, 1 vékony szelet pirítós (üresen)

Ebéd: 1 liter juice, 1 bögre natúr joghurt

Vacsora: 1 kemény tojás, 1 reszelt répa, 1 kis adag túró


12. nap

Reggeli: 1 nagy répa lereszelve, citrommal ízesítve

Ebéd: 1 nagy szelet főtt tonhal citrommal és kiskanálnyi zsírszegény vajjal, citrommal ízesítve

Vacsora: 1 nagy szelet marhahús (250 gramm), saláta (natúr), főtt zeller


13. nap

Reggeli: 1 csésze feketekávé, 1 db kockacukor, 1 vékony szelet pirítós (üresen)

Ebéd: 2 db kemény tojás, 1 db reszelt sárgarépa

Vacsora: grillcsirke (bőr nélkül) olajjal és citrommal ízesítve

2010. márc. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

12:16-os. Köszi szépen, elég drasztikus fogyókúrának néz ki.... de ha neked is sikerült, meg lehet próbálni.Hány kilóról indultál? Mert írtad, hogy lement 20kg, de mennyi voltál előtte? Hány éves vagy ha szabad kérdeznem? Jöhet privátba is, ha nem akarod kiírni..


Ha van még mondanivalótok írjatok nyugodtan.

2010. márc. 10. 16:16
 9/10 NodameCantabile válasza:

van egy igenegyszerű mód, amihez se fözni sütni nem kell hülyeségeket, se nem egészségtelen.


Csak rizst egyél (persze csak ha megbirod enni és nincs vele bajod) 1-2 hétig (tovább sztem ne, mert azért kell más tápanyag is) és ha éhes vagy rögtön ahoz nyulj. Továbbá akár csak séta is, de mozogj vmit nagyon rendszeresen. Nem a mérték a lényeg hanem a folyamatosság :):) sok szerencsét.

2010. aug. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

5 (7)-es válaszoló!

Köszönöm, ezt kipróbálom! :)

Sajnos elég túlsúlyos vagyok, és mozogni nemnagyon szeretek, csak biciklizni, görkorizni,focizni és kosarazni kb, ennyi!

2012. jún. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!