Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a leg természetesebb...

Mi a leg természetesebb lúgosító? És a leghatásosabb is egyben?

Figyelt kérdés
Tudom magmról, hogy akkor hízom ha el savasodik a szervesetem,ha lúrosítok akkor szépen le fogyok minden nehézség nélkül.Valami olyat keresek amit napi rendszersséggel tudok fogyasztani.Gondolkodjatok el ti is akik súly felesleggel kínlódtok.Nekem be vált.
2010. jan. 12. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pl. Avokádó, brokkoli, zöldbúzafű, alga ( utóbbi kettő inkább tabletta formájában).
2010. jan. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2010. jan. 12. 13:38
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt el felejtettem,hogy olyan kell amit az epém is bír!
2010. jan. 12. 13:39
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne vedd sértésnek, de az igekötőket írd már egybe az igékkel légyszi :D

Tehát: elsavasodik, bevált, lefogyok...


le,be,fel,át,oda,vissza,el... ezek mind igekötők :)

2010. jan. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az oktató kritikát!
2010. jan. 12. 14:44
 6/9 anonim válasza:
:D mennyi unatkozó ember, aki csak a kritizálhatóságot keresi..! Fogadjátok legmélyebb sajnálatomat eseménytelen életetek miatt! :DD
2010. jan. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Direkt odaírtam, hogy ne vegye sértésnek. Miért lenne baj az építő kritika? Én ezt nem értem. Mivel teszünk jót a másiknak, ha kulturált módon megtanítjuk valamire, vagy ha elnézzük, de közben tudjuk, hogy emiatt itt-ott le fogják nézni, mert a helyesírás igenis fontos dolog. Ez nem unatkozás, sima figyelmesség.
2010. jan. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nátronlúg.
2010. febr. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2010. máj. 6. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!