Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik a legerősebb, leghatáso...

Melyik a legerősebb, leghatásosabb zsírégető?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 18:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
a futás
2011. júl. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Asztmás vagyok, nem tudok futni. Plusz 2 éve elgázoltak, a jobb oldalamon szinte minden csont tört, még a fémek is bennem, emiatt sem futhatok. És mivel a súlyfelesleg sem kevés, a lábaimnak sem lenne jó. Szóval ez a verzió kilőve.:(
2011. júl. 29. 18:38
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor diétázz és az enyhébb tornagyakorlatok biztosan nem ártanak
2011. júl. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
A diéta sz@rt se ér. 5 hónapja diétázom. Azokkal a tornákkal meg amiket meg tudok csinálni, kitörölhetem a sejhajom.:( A második válaszolónak meg, lehet hogy ez neked k..va vicces, hogy valakinek ennyire nehéz élni, de csupa jóindulattal kívánom, hogy átélhesd. Majd én is ilyen k..va vicces leszek veled!!
2011. júl. 29. 19:09
 5/27 anonim ***** válasza:
rubint réka alakreform
2011. júl. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
60%

Szia!


Igazából ezek a "szírégetők" csak aktív mozgás mellett segítenek egy keveset mozgás nélkül semmit nem érnek sajnos.

Szerintem enyhe szobabicikli vagy úszás szóba jöhetne mivel ezeknél kíméletesebb mozgást nem nagyon találasz.


u.i.

A második válaszoló semmilyen vicceset nem írt!! persze sajnálatos ami veled történt de azért a hozzászólásod alapján te sem vagy éppen egy jóindulatú személy!

2011. júl. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
76%

"A diéta sz@art sem ér"

Te sík vagy ,szerintem még életedben nem diétáztál normálisan. Fogadjunk hogy akkor is tömted a fejedbe az édességet meg a zsíros kajákat.

Olyan hogy zsírégető szer nincs! Akkor szerinted lennének kövér emberek?Gondolkozzál már!


Diétázz normálisan kalóriaszámolással,és ne tömd a fejed minden sz@rral! Én 4hónap alatt fogytam 21kgot "diétával".

2011. júl. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul fogalmaztál kérdező.Helyesen-a te diétád sz@rt sem ér.

Ha ilyen komolyan korlátozott vagy a mozgásban,akkor gyógytornásszal kellene összeállítani egy egyéni programot neked.

A zsírégetőt meg aerob-kardió edzések előtt kell bevenni,ez nálad kilőve,uh nem erre van szükséged szerintem.

Ezt olvasgasd át inkább-

[link]

2011. júl. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim válasza:
80%

Hali!

Ha tudod,hogy nem tudsz úgy mozogni, akkor tényleg gyógytornász nélkül bele se fogj. Amúgy meg én dinnyekúráztam és már 2 nap alatt lejött 2 kiló és ebédre ettem mást is. Alternatív dolgokat is próbálj ki ha korlátozott a mozgásod.

UI: az oldalt nem azért hozták létre,hogy a kérdés-válaszokban az emberek káromkodjanak!

2011. júl. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
47%
Káposztaleves (: Azzal fogyasztják a kórházban is azokat, akik ágyhoz kötöttek és 1 hét alatt, ha betartod 5-9kg-t is tudsz fogyni, utána pedig rajtad áll, hogy azt a súlyt meg tudod e tartani. (:
2011. júl. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!