Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogyan fogyhatnék le? Milyen...

Hogyan fogyhatnék le? Milyen szert ajánlotok?

Figyelt kérdés

Már próbáltam pár diétát és fogytam több, mint 10 kilót. Viszont még mindig nem érzem jól magam a bőrömben (ne jöjjetek olyanokkal, hogy csak beképzelem, mert nem így van). Valami olyan szer kéne, ami tényleg fogyaszt és recept nélkül kapható.

(15 vagyok)


2010. jan. 26. 18:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Agy.
2010. jan. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ.
2010. jan. 26. 18:54
 3/13 anonim ***** válasza:
Nincs. Diéta, mozgás, folyadék. Ja és a legfontosabb AKARATERŐ!
2010. jan. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
elég a diéta is ha jól csinálod, lassú hosszú folyamat ez
2010. jan. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hány kiló vagy? Mennyi szeretnél lenni?
2010. jan. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem elég a diéta. Lehet, hogy anélkül is lehet fogyni, de az eredmény.... Plöttyedt bőr, semmi izom. A mozgás nélküli diéta, csak sorvadás.
2010. jan. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
1 évig diétáztam és akkor is sportoltam (most is és előtte 8 évig). Én is tudom, hogy diétával kell fogyni, de már nem bírom tovább. 65 kg vagyok és még 5 kg-ot kb szeretnék fogyni.
2010. jan. 26. 19:14
 8/13 anonim ***** válasza:

Borzasztó egyszerű, nem tudsz helyesen diétázni. Valamit nagyon rosszul csinálsz. Jó diétánál az ember soha nem éhes, kockás a hasa, tele van energiával.

Mit is csináltál pontosan?

2010. jan. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék én erre a diétára kedves előző válaszoló amiről te beszélsz... Kifejtenéd bővebben?
2010. jan. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Persze, bár akkor nem tudjuk meg mit csinált rosszul a kérdező :)

Napi 6 étkezés, 2,5-3 óránként

Reggelire zabkása gyümölcsökkel és 100%-os fehérje

A többi étkezés pedig roston csirke-rizs-párolt zöldség, vagy a csirke helyett roston pulyka, hal. A rizs helyett lehet néha teljeskiőrlésű tészta. Pufi rizst is szoktam néha rágcsálni.

Van, hogy a csirkét megfelezem, és a másik fele helyett sovány túró, vagy cottage cheese megy.

Napközben gyümölcsök, banán és ananász nem, mert az nagyon cukros, de amúgy bármi.

Rengeteg folyadék, semmi cukros üdítő, szinte csak ásványvíz.

Sok C-vitamin és multivitamin, mert sajna hiába a sok zöldség és gyümölcs, ahogy azok ma teremnek nincs már bennük semmi, csak az ízük jó :)


leegyszerűsítve ennyi. Persze hetente 1-2 alkalommal valamelyik étkezésre általában délelőtt vagy délben eszek valamit amit megkívánok. Ha mondjuk híznék 1-2 kilót, rögtön visszaveszek picit a rizsből, vagy zabpehelyből... Sovány túróból mandulával dióval, gyümölccsel nagyon jó édességet lehet csinálni...


Szóval ilyesmi egy jó diéta... és ugye a diéta "speciális étrendet" jelent, nem pedig fogyókúrát, szóval én mindig így eszem. Hülye leszek sanyargatni magam...

2010. jan. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!