Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hónap alatt hogy tudnék...

1 hónap alatt hogy tudnék gyorsan lefogyni? Milyen tornákat ajánlotok? És mennyit fogyhatnék tornával, oda figyelek az étkezésre, egy hónap alatt?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
ez attól függ, milyen alkat vagy. én például testesebb vagyok, bár kövérnek még nem számítok. voltam már 85 kg is, de nem vagyok alacsony. én úgy fogytam le egy hónap alatt, hogy otthon tornáztam dvd-re, kemény aerobikra. mivel túl sok időm nem volt hétköznap, így egyik este aerobik, másik este fenék+comb gyakorlatok, harmadik este has+csípő, 4. este váll, 5. napon pihi és hétvégén meg úszás, vagy biciklizés vagy séta. futni nem szoktam. és este 7 után már nem ettem, viszont mindig reggeliztem. volt, hogy pizzát, volt hogy péksütit, volt hogy csokit. mindegy. délben is ettem bármit, kivéve kenyér. délután még volt, hogy ettem 4-5 körül főzelékfélét vagy levest vagy húst, de utána már ha éhes voltam csak zöldséget és gyümölcsöt. de rengeteg vizet ittam meg zöld teát, így egy hónap alatt ment le kb 8 kg. ami elég is volt. aztán abbahagytam és a súlyomat úgy tartottam meg hogy egy héten 2 -szer tornáztam vagy sétáltam és esténként meg nem ettem csak light-osan. de ha követni akarsz diétát, akkor a 90 napos a legjobb állítólag. én próbáltam csak sajna visszajöttek a kg-ok, mert nem tartottam be utána a reggeli gyümölcsevést. de a lényeg mindig a sok folyadék, a sok mozgás és no vacsora. sok kitartást hozzá! 28/N
2010. aug. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Le akarsz fogyni? Nekem fiatal koromban nemigen volt ilyen problémám, mert elég sok zsíros kenyeret ettem paradicsommal-paprikával, uborkával. Az anyukám még lánykoromban zsírral főzött, de én rögtön áttértem az olajra. Azt állították mindenütt, hogy a zsír hízlal. Szűlés után viszont jelentős lett a súlytöbbletem, és sok féle diétával próbálkoztam. Sajnos, ha 1-2 kilót leszenvedtem 4-5 jött vissza helyette. Soha eszembe sem jutott, hogy a zsír totális megvonása lehet a hiba. Az agyonreklámozott olajakat, margarinokat, joghurtokat iktattam be helyette az étrendembe. A Reg-Enor máj és epeserkentő segítségével neked is normál testalkatod lesz, teljesülhet a vágyad. Nekem is így sikerült. Arányosan ment le - 25 kg 6 hónap alatt. Neked is sikerülhet, de ehhez kitartónak kell lenni. Már 6 hónapja egy dekát sem szedtem vissza. 2-3000-ren már ugyanígy tartják a rég óhajtott súlyukat. Éhezni nem szabad, attól ugyanis a jojó hatás érvényesül: visszaszedsz egy kicsit többet, mint amit leadtál. De vannak dolgok, amelyek tiltottak: pld: olaj, margarin, tejtermékek... Ahoz, hogy foggyál, nem a lájtos ételeket kell nyomatni, hanem zsírt tartalmazó ételeket kell enned, hogy a szervezeted rájöjjön, már nem kell felhalmoznia zsírt, hogy abból szénhidrátot tudjon nyerni a napi máj- és epeműködtetéshez, az emésztéshez, vaqy az agy tevékenységéhez. Nagy akarat kell, de megéri. Itt nézhetsz utána: [link]
2015. máj. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!