Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi van még a Reductilon és a...

Mi van még a Reductilon és a Lyndaxán kívül, ami ilyen hatásos, merthogy ezeket betiltották?

Figyelt kérdés
okoskodók légyszi kíméljenek, köszi
2010. febr. 12. 07:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezeket nem doki írta fel receptre? Nyilván tudja, mi van helyettük.
2010. febr. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Az az igazság, hogy legálisan csak a Xenical maradt, ami receptköteles gyógyszer és igen kellemetlen mellékhatással rendelkezik. én nem ajánlom. Az Alli nevezetű szabad forgalmú vény nélküli készítmény ugyanez csak fele ilyen erős. Aztán nincs más, amiről tudok, hogy kapható lenne. Léteznek még mindenféle diétás dolgok, de ennyi.


Ami még beszerezhető, de nálunk nem kapható az Adipex, ami egy amfetaminhoz hasonló vegyület. Drasztikus fogyasztó, enyhe dependeciát okoz, ezt sem ajánlom.


Marad a diéta!

2010. febr. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm


pedig én is az adipexre gondoltam, úgy olvastam a tájékoztatón, hogy nincs benne amfetaminszármazék.

2010. febr. 12. 11:29
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Told az adipexet, meg mellé egy vagon káliumot naponta, tekintve, hogy hajtja a vizet és össze-vissza be fog görcsölni mindened, és le fog szakadni a fejed, úgy fáj majd. A vízveszteség meg ugye nem zsír... Szerinted ha érne valamit, akkor a sok-sok nagyon kövér ember még nem adott volna meg minden pénzt érte? Sőt... lennének egyáltalán kövér emberek???
2010. febr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%
Ne keresd a kibúvót, mert NINCS. Majd meglátod... Csak diéta + sport.
2010. febr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

:))))

ez jó volt

2010. febr. 12. 12:24
 7/7 anonim ***** válasza:

adipexben sem gondolkozz, legalább annyi, és persze komoly mellékhatása van, mint a reductilnak, és szintén be van tiltva, nem véletlenul. tudom, hogy a fogyásért mindent, és sokminenkit ez enm érdekel, de elobb-utobb számítani fog. mondom én,aki a 2 honap reductil után vérnyomáscsokkentot szedek:( azelott pedig semmi bajom.

az allirol is hallottam olyat, hogy hatása a metabolizmusodtol is fugg, egy ismerosom szinte csk wc-re futkosott tole, mást sem csinált...

2010. febr. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!