Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hoodiaval fogytam már egyszer...

Hoodiaval fogytam már egyszer 1 éve, de azóta megint elszaladtam, kb.12 kgval, szerintetek hány dobozzal kell venni, hogy ezt megint le tudjam adni? Nem emlékszem már múltkor mennyi kellet.

Figyelt kérdés
hoodia étvágycsökkentő, hoodia p57

#hoodia #hoodiap57
2015. márc. 26. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha eltelt 1 év, akkor nem is biztos, hogy étvágycsökkentővel ugyan úgy fogyni fogsz (persze lehet).


Egyébként lehet, hogy ezt így fogod csinálni évente 10-12 kiló hízás és fogyás? Jó ez amúgy? Gondolom így lazábbra lehet venni az étkezést (?)

2015. márc. 27. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azért gondolom, mert végülis tavaly gond nélkül sikerült ledobni, és ha jól emlékszem, 2,5 hó alatt...


Igen, igazad van, könnyen elszalad utána az ember, mert hát majd utána újra szedem..:S Szóval egyetértek, de most jön a tavasz szóval muszáj formába lendülni:)

2015. márc. 27. 10:28
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne költs hoodiára, étvágycsökkentő nélkül is ehetsz kevesebbet.


Ha megspórolsz pár ezer forintot, akkor a plusz pénzből tudsz több zöldséget venni, rögtön kevesebb lisztet kell enned, még egészségesebb is.


Mármint, fogyni úgy is lehet ha kevesebbet eszik az ember, de ha jobb ételeket eszik, akkor energikusabb is lesz, az izmokat jobban lehet táplálni, szebb lesz a bőr stb. szerintem ez még jobb.

2015. márc. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az étvágycsökkentők sosem hoznak tartós fogyást, mivel semmin nem változtatsz, csak ideiglenes hatás miatt kevesebbet eszel. Amint leállsz, jönnek vissza a kilók.


Ha valóban tartós hatást akarsz, nem félévente gyógyszerezni magad, akkor életmódot kell váltanod inkább.

2015. márc. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
en nagyjából két, két és fél hónap alatt tudtam lefogyni 12 kilót. én általában mindig 3 dobozzal rendelek. sajnos én többet szeretnék fogyni, mint 12 kg, de tudom, hogy ahvi kb 4-5 kilot tudok ledobni.
2015. márc. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én körülbelül 1 hónapja szedem és lementem 3,5 kiló. Mivel teljesen elveszi az étvágyat, így tudatosan erőszakolom magamba a salátákat pipicici husit, sovány joghurtot műzlivel etc etc., és egyáltalán nem kívánom az édeset(se a sós dolgokat) így tökéletesen elvagyok a mentés ásványvízzel, mindig van nálam, hogy minél több folyadékot igyak. Emellett sokkal több mozgást iktattam be a hetembe. Szerintem nagyon jó ez a kis bogyó, ha mellette tudatosan és okosan csinálja az ember. :) sokkal látványosabb az eredmény és ettől még szívesebben folytatom, csinálom tovább. Azt tervezem hogy mikor az ideális súlyt elerem, akkor majd ritkábban fogom szedni a hoodiat, bízok benne h megtudom tartani az elhagyása után is ezt az étkezési /edzési szokást.
2015. márc. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat és a bíztatást is.
2015. márc. 28. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!