Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valaki használt közületek...

Valaki használt közületek ördögnyelvet? Mi a véleményetek róla? Tenyleg használ? Fogytatok vele? Mellette ki kell alakítani egészséges, alacsony kalóriás étrendet?

Figyelt kérdés

2015. máj. 4. 15:40
 1/6 Fishdelux válasza:
Szembe kell nézned vele, hogy csodák nincsenek. Se varázslat. Ha fogyni akarsz, egyél kevesebbet és mozogj többet. Ha több energiát használsz fel, mint amennyit beviszel, akkor garantáltan fogyni fogsz.
2015. máj. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Első válaszoló ha nem tudsz normálisan hozzá fűzni ehhez a kérdéshez választ akkor inkább ne is törd magad.!!

3hete nem eszek este 6 után és kevesebbet is eszek 3napja kezdtem el szedni az ördögnyelvet és többet is mozgok az átlagosnál és eddig -3kg. :)

2015. máj. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kedves 2. az elsőnek van igaza! :D arra nem gondoltál hogy ördögnyelv nélkül is fogynál 3 kg?:D
2015. máj. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez a 2. biztos nő mert ez fájdalmas válasz volt :D
2015. máj. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én a 2. kommentet hasznosabbnak találtam. Megnézem, ti mikor fogytok napi 1 kg-t, ugy, hogy csak szimplán mozogtok, es jobban figyeltek a táplálkozásra. Mindig segítséget nyújthat egy kis plusz, ezért döntöttem az ordognyelv mellett. És én is úgy veszem észre hogy hasznos. :) Köszönöm a válaszokat mindenesetre.
2015. jún. 2. 11:39
 6/6 kalulu159 válasza:
napi 1kg fogyás az nem azt jelenti h zsirt égettél el hanem nagy valószinűseggel viz ment ki belőled :D
2015. nov. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!