Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Búzakorpát mivel lehet fogyasz...

Búzakorpát mivel lehet fogyasztani?

Figyelt kérdés
A joghurttól már ki vagyok.. Valamilyen folyadékkal meginni, vagy valami ?

2015. máj. 31. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Kanál, villa, víz, cukor, kenyér, kenyeret sok mindenhez szoktak enni.


Vagy éppen semmivel, nem kell búzakorpát enni, értelmetlen táplálkozási szokás. Joghurt is az, miért lenne jó fellökni egy értéktelen anyaggal az inzulinszintünket?

2015. máj. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lemaradt.. arra akartam célozni, hogy miért nem eszel értelmes és finom ételeket? Vallási böjt vagy ilyesmi?


Mert magához a fogyáshoz nem kell direkt értéktelen, egészségtelen vagy nem finom anyagokat enni, kalóriadeficit és egészséges anyagcsere, jó metabolikus működés finom és egészséges ételekkel is elérhető. Gondolnám én, hogy akkor senki sem akar búzát vagy búzakorpát enni, de én nagyon leegyszerűsítem a dolgokat.

2015. máj. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 schocko ***** válasza:
25%
...moslékkal...a korpa állati eledel...persze nők is ehetik :)...
2015. máj. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy nem csak én látok ebben problémát. Hát, ez a humán élelmezés téma, szóval.. amikor már oda jut a világ, hogy ha van is értékes táplálékot előállító mezőgazdaság (hús, zöldségek) és a lakosságnak van is némi pénze megvenni ezeket (ellenben mondjuk Afrikával, ahol vagy nincs értelmes élelmiszer vagy nincs rá pénze az éhezőknek, semennyire sem) de a lakosság meg mondjuk korpát enne.. szóval, igazából vannak bajok.
2015. máj. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 schocko ***** válasza:
...a korpát az emberi gyomor nem tudja megemészteni, takarmányozásban is elsősorban a kérődzők tápláléka, amelyek bendőjükben baktériumok segítségével emészthetővé teszik...a sertésnek is csak forrázva érdemes adni, mert az sem tudná másként emészteni...az embernél csak meggyorsítja a kiürülést, ezért a többi bevitt táplálék sem hasznosul rendesen...ezzel az erővel műanyag golyókat is ehet az ember...
2015. máj. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szoktak. Ezt a szigetelő sz.art, ami ilyen műanyag habgolyókból van. Meg mi divatos még, a papírzsepi asszem.


Meg a búzakorpa..

2015. máj. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 laszlo racz válasza:
Tejel es cukor.
2015. jún. 1. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!