Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » L-karnitin! Van káros mellékha...

L-karnitin! Van káros mellékhatása?

Figyelt kérdés
Nagyon kövér vagyok,még a víztől is hízom(130kg) és L-karnitint szeretnék szedni kemény fizikai munka mellet(kalkulátor szerint kb 3-3500kcl elégetés van naponta ezzel a munkával)1000kcl-es étrend mellett Szerintetek mennyire lesz hatásos?Az L-karnitin nem megterhelő?Nem emeli a vérnyomást?Biztonsággal szedhető?Köszi! 22/F
2010. febr. 28. 23:27
1 2
 11/17 anonim válasza:
én már több min 1 hónapja szedem, semmi mellékhatás, jó sok energiát ad, nekem bejött, 500 mg ot szoktam naponta bevinni pezsgőtablettával, edzésnapon pedig 1000 mg ot :)
2010. okt. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 snack16 ***** válasza:

Szia!

Én nem tapasztaltam mellékhatást,lefogytam(-22 kg), napi 1000mg edzés előtt 30-45percel és mehet a hosszú kardió(én 1:20-et tolok)...energiát ad,és éget zsírt,de figyelni kell az étrendre.és sok folyadék:))

Sok sikert;-) ajánlom a biotech usa-t,vagy a scitech-et.

Amúgy a mozgás nagyon fontos,csak ettől nem fogsz lefogyni(és ezt mindenre érvényes) akik mást mondanak le akarnak húzni!!

Ami még esetleg jó lehet az a fehérje...megmaradnak az izmaid,és ha még edzel is tök jó leszel(amúgy is több izom,több kalória ég el:) )

2011. jan. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 snack16 ***** válasza:
Amúgy is úgy tudom hogy a (vörös)húsokban is megtalálható!!!
2011. jan. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%

nem csak vörös húsokban található meg, hanem elég sok mindenben pl.: propolis, méz, sörélesztő, főtt rizs, túró, tojás, fagylalt, mustár, zabpehely stbstb. bővebben itt: [link]

ezt a "halszagot okoz" dolgot meg nem tudom ki találta ki, de talán nem kellene a kifogott ponttyal egy kádban fürdenie... napi 2-3db 1000mg-os l-karnitin szedése után én nem tapasztaltam ilyen tünetet

2012. szept. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Kkrissz válasza:
A tablettás formáját rágni kell, vagy folyadékkal kell bevenni? :)
2016. máj. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Vízzel lenyelni
2016. júl. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 vótR válasza:

Kb 3 hónapja szedem,egy ideje lazábban edzegetek otthon.

Miután megeszek egyet,kb fél óra múlva érzem,hogy beindulnak,megdagadnak azok az izmaim,amiket előző napokban edzettem. Izomsejtnyitó hatású,és egyben a zsírt közvetlen az izmokba szállítja,mint energiaforrás.

Van amikor túlevéskor is eszek,fél-egy órán belül segíti az emésztést.

Ha egy nap kicsit többször eszek,egy kis feszültséget tapasztalok a viselkedésemben,vagy kicsit lazább a székletem.

Étkezés előtt használom,de italos estéken is kisegít a magas vércukorszint ellen.

Nagyon hasznos dolognak tartom.

2017. aug. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!