Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mik a tapasztalatitok a bio...

Rucaöröm kérdése:

Mik a tapasztalatitok a bio króm tablettáról? Tényleg segíti a fogyást? Nincs semmi káros mellékhatása?

Figyelt kérdés
Szeretném kipróbálni, mert az egyetem annyira lefoglalt,hogy nem volt időm enni egész nap, ezért este és hajnalban ettem rengeteget, és mozogni sem volt időm, plusz a stressz..így rengeteg kiló feljött, és emésztési zavaraim is lettek. Most itt a nyár, a szünet, van időm figyelni arra, hogy mikor mit és mennyit eszek, el tudok járni sportolni, de szeretném mellette kipróbálni ezt a tablettát, mert nagyon édesszájú vagyok, és gyakran akkor is eszek, ha nem vagyok éhes, csak a szemem megkívánja, vagy ha valami problémám van, akkor is az evésben vezetem le.
2011. jún. 15. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Hanem vagy allergiás összetevőre, akkor nem káros, de mozgás nélkül nem sokat ér.

Olyan, mint a benzin. Ha nem jár a motor, nem sok értelme van a tankban tartani. Így működik a króm is. Ha a szervezetet terhelés éri, akkor segít hatékonyabban működni. Ha nincs miben segíteni, akkor csak átmegy rajtad és nem csinál semmit.

2011. jún. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem értelmetlen.

Én is szedtem, de fölöslegesen.

Ami hatása van, azt is csak bebeszéled magadnak.

Én nem fogytam tőle semmit.

Aztán tabletták nélkül elkezdtem sportolni, és attól lefogytam 18 kilót.

Úgyhogy, ha a hitedet erősíti, akkor szedd, de szerintem nem sok haszna van.

2011. jún. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És a családod múlik a fogyásodon?
2011. jún. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A króm csak az édesség utáni vágyat blokkolja, de csak ennek a szedésével nem fogsz fogyni.

Inkább azt kell megvizsgálnod, hogy miért menekülsz az evésbe, ha valami problémád van. Tudom, milyen ez, egy időben nálam is jelentkezett a kényszerevés.

Találj valami elfoglaltságot, amivel eltereled a figyelmet az evésről, illetve sportolj mellé.

Csak kevés szénhidrátot fogyassz, kerüld a gyorséttermi kaját, az édességeket, a fehér kenyeret, a zsíros húsokat. Sok fehérjére van szükséged, ezt pedig zöldségekben, gyümölcsökben, fehér húsokban találod meg. A fehér kenyeret pedig cseréld le barnára, teljes kiőrlésű vagy Norbi Update-s pékcuccokra.

Kitartás, menni fog! :)


26/L

2011. jún. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!