Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Adipex retard valaki mar...

Adipex retard valaki mar iratott fel receptre hazi orvossal es kibirta valtani kulfoldon?

Figyelt kérdés

Vagy ha neten rendeltetek,melyik oldalrol es eredeti mennyire hatott?mi a tapasztalaitok dècsi monirol/sok a pro es kontra,csak az irjon aki rendelt es kiprobalta!/

Most talaltam ra erre a gyogyszerre,nagyon sokat olvastam rola,tudom mik lehetnek a mellekhatasok,szeretnem kiprobalni az eredetit,de nem a kioktatasaitokra vagyok kivancsi hanem ha tudtok segitsetek!

Elore is koszonom aki normalisan a kèrdèsre valaszol :)



2015. aug. 24. 09:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Azért, mert Magyarországon praktizáló orvos nem írhatja fel, mert itt nem engedélyezett! Mi nem érthető ezen?

Aki otthon szedi, az neten szerez be hamisítványt. Csak úgy juthatsz hozzá, ha kimész, és kint feliratod.

2015. aug. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kövesd a diétát, vegyél Magadhoz elegendőt a következőkből: fehérje, rost ,zsír, igyál 2-3 l. vizet naponta és mozogjál, kocogjál pld. !
2015. aug. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Azt mar probaltam csak 2 het utan nem birtam a dietat...nincs nagy akarat erom sajnos..es ettol a tablettatol allitolag nem is kivannam meg az eteleket..ezert akarnam kiprobalni de azota mar sikerult szereznem,hozzak nekem svajcbol ;)
2015. aug. 26. 01:14
 14/15 anonim ***** válasza:

És az miért jó, ha úgy fogysz, hogy alig eszel?

Mihelyst visszaállsz az eredei életmódodra, visszahízod, közben meg kikészíted a szervezeted.

De a te tested, ha tönkre akarod tenni, hajrá!

2015. aug. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

egy előzőben leírtam, én tőle vettem. Lehet megint? honnan láttad, hogy tőle lehet?


Én anno 2 hónap alatt 13kgt fogytam, nem is jött vissza, csak pár év múlva, államvizsgakor, sajnos. Most 25-30kgt kéne leadnom, közben kialakult PM alulműködés miatt. Arra szedek már gyógyszert, de nagyon kéne a segítség.

Mónitól tuti eredetit kapsz, elküldöd, hol láttad, hogy árul? Nagyon megköszönném.

Nagyon felpörget, keveset eszel, sokkal több energiád lesz. SZájszárazság folyamatos, ami nem baj, mert sokat iszol legalább, és azzal tisztul a szervezeted. Első napokban lehet enyhe fejfájás és kéz-lábnyirkosság, de ez elmúlik.

2015. dec. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!