Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Valakinek valamily...

Mit tegyek? Valakinek valamilyen ötlete? Esetleg orvossal összeállított étrend?

Figyelt kérdés
Segítség kellene!Mint szinte minden fiatal lány én se vagyok megelégedve az alakommal.Pár éve történt,hogy jó pár kilót leadtam,azóta szinte alig eszem,a súlyom csökkent,de már egy ideje semmi jelét nem veszem észre,hogy fogynék.Nem akarok csontsovány lenni,de még egy 5-6 kilótól megszabadulnék.Próbáltam már mindent(hashajtótól kezdve a dasztrikusabb dolgokig...),tornáztam egy időben,nem eszem csokit,fehér kenyeret semmi zsíros ételt,csak zöldség gyümölcs.Több fogyasztószert és teát is kipróbáltam,de nem hatott.Valamiért egy deka se megy le rólam.
2011. szept. 7. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy elérted a versenysúlyodat, nem?

Minden embernek van egy bizonyos súly, ami számára a normális, onnan lejjebb menni nagyon nehéz, és nem is egészséges.

Hány cm, és kiló vagy?

Lehet, hogy csak te érzed úgy, hogy le kéne még adnod, pedig már teljesen jó súlyod van...

2011. szept. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

adataid? napi étrended? kép?

sportolást miért nem próbálod ki? ;)

2011. szept. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem simán testképzavarod van, meg étkezési zavaraid. Orvos tudna segíteni, de nem étrenddel, hanem hogy rendbe tegye a fejed.
2011. szept. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Hagyd abba a fogyókúrát és mozogj sokat!!!

Olyan bomba alakod lesz, hogy minden fiú téged fog bámulni és minden lány majd téged irigyel.

2011. szept. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

vagy a csajok is őt fogják bámulni..


Kérdező! fogyasztószer? hashajtó? fogyasztó tea?

ezek után feltételezhetem(hetjük), hogy fogalmad sincs egy energiadeficites étrend összeállításáról, ugye?

2011. szept. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hát ha valaki sok mozgás mellett "meghízik" az endomorph, de nekik még jobb alakja lesz sok mozgás mellett, mert az izmos is úgy szedik fel mint a sicc.
2011. szept. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ez az. jó kis izomzatot kiépíteni, utána meg a valóban erre megfelelő étrenddel leszálkásítani. szép dolog.

viszont.. egy orvosra nem bíznám az étrendem. dietetikusra (ha ők orvosok..) esetleg. de jelenleg nem tudom, táplálkozással mennyire vannak tisztában, az tény viszont, hogy baromi evidens hibákat simán elkövetnek "orvosok".

2011. szept. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!