Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Pulzusmérő óra nélkül hogyan...

Pulzusmérő óra nélkül hogyan tudom, hogy mikor van a szervezetem a "zsírégetés-nél"?

Figyelt kérdés
Most nem tudunk ilyen órát venni, ezért máshogy nem lehet megállapítani hogy mikor éget több zsírt a szervezetem?
2010. márc. 10. 16:37
 1/4 anonim válasza:
Ahhoz,hogy tudjak neked ebben segíteni meg kell mondanod,hogy hány éves vagy,ha már tudom utána nézek,mert ilyen helyen dolgozom ahol van egy táblázatunk,abban pontosan le van írva kinek mennyinek kell,hogy legyen a pulzusszáma az intenzív zsírégetéshez!
2010. márc. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítségedet, 14 éves vagyok 173/78 fiú.
2010. márc. 10. 21:14
 3/4 Krisz85 ***** válasza:
Sajnos rossz híreim vannak, a legtöbb ember ösztönösen gyorsabban edzt mint kellne, így érzésre ezt nem lehet csiálni, vagy nagyon nagy gyakorlat kell hozzá. Szerezz majd be egy pulzusmérőt a locsolkodópénzedből! :D
2010. márc. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát ez a táblázat nagy fäszságnak hangzik! Az teljesen egyénfüggő! Nehogy elbäszd szegény gyereket mert te kúrva okos vagy! Fuss lassan (6 max 7 kiló méter per óra) és az biztos nem lesz sok ha azzal futsz 1.5 órákat!
2012. júl. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!