Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt áll át a...

Mennyi idő alatt áll át a szervezetem, hogy fele annyi ételt veszek magamhoz, és nem leszek folyton éhes?

Figyelt kérdés

Vasárnap óta elkezdtem kevesebbet enni, most ott tartok, hogy mindent be tudnék falni, olyan éhes vagyok:-)

Mikor szokom meg, hogy nem annyit eszem, mint korábban?

Mert ez így elég rossz, hogy folyton arra gondolok, hogy de jó lenne enni valamit, szóval most is éhes vagyok....


2011. nov. 2. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy átáll, nekem sem állt át. Elhiszem, hogy vannak emberek, akiknél működik, de nálam az vált be, hogy sokat enni alacsony kalóriatartalmú ételekből, nem pedig keveset "hagyományos" kajákból.

Neked is ezt javaslom, mert max. 1-2 nap, és felfalod a hűtőt, annak meg semmi értelme.

Menj, egyél egy jó nagy szelet csirkemellet egy nagy adag párolt zöldséggel vagy nyers vegyes salival (öntet nélkül, vagy egy kanál fokhagymás vagy fűszeres natúr joghurttal). Többre mész vele, mint másfél evőkanál bablevessel és két villányi pörkölttel.

2011. nov. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

éhezéssel járnak természetesen bizonyos változások a test működésében, de szó sincs olyanról, hogy ha túl keveset eszel akkor bármi jobb lesz. hosszú távon a túl kevés élelmiszernek éhhalál a vége, minden embernél.

te nyilván relative keveset eszel, tehát nem tudhatod, hogy a szükséges tápanyagokat beviszed-e a szervezetedbe, illetve egyáltalán az alapanyagcseréd fedezéséhez eszel-e eleget. tehát így nagy csodát, vagy jó közérzetet ne nagyon várj.

2011. nov. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, akkor nem jól indítottam, hogy lemenjen rólam pár kiló. Érdekes, valamiért azt gondoltam, hogy ez sokkal egyszerűbb lesz majd, de nem.

Most kicsit össze is vagyok zavarodva, hogy mit hogyan csináljak, hányszor egyek, és miket:-))

De nem baj, újragondolom majd az egészet, és utánaolvasgatok!

Köszi szépen még egyszer!!

2011. nov. 2. 14:39
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahm, elnézést, én még egy annyit hozzátennék, hogy az lehetséges, hogy nem jól fogtál neki a fogyási tervnek, azonban az biztos, hogy soha nem lesz könnyű, bárhogy is csinálnád.


Nagyon sok személy hajlamos azt vetíteni önmagának és másoknak is, hogy a fogyás egy tök egyszerű, tök laza dolog, amihez csak egy kis elhatározás kell és már kész is. A valóság az, hogy igen, a fogyás valóban egyszerű, de soha nem könnyű. És ez normális is, ugyanis a könnyű munkának sosincs jelentős eredménye..:-)

Arra kell odafigyelni, hogy valóban egyszerű folyamatról van szó, tehát alapos utánaolvasás, információszerzés és fogyási terv összeállítása után már nagyjából egyszerű a dolgod, azonban ne ess abba a hibába, hogy azt várjad, hogy a Paradicsomban fogod érezni magad miközben fogysz. Ez nem azt jelenti, hogy borzalmasan kell érezzed magad, csak fontos, hogy legyél tisztában azzal, hogy minden valamirevaló munka jár némi küszködéssel, némi fájdalommal, és ez normális is, mert mindennek ára van. És igazából onnan tudod, hogy amit csinálsz az ér valamit, hogy közben még meg-meg izzadsz párszor.


És ez nem csak a fogyásra érvényes, hanem az élet minden területére is. Fontos, hogy mindig a legjobbat akard és a legjobbat várd el önmagadtól és attól amit csinálsz, de ugyanennyire fontos, hogy legyél felkészülve a rosszra is,m ert ekkor vagy igazán egyensúlyban, ha viszont csak az egyik véglet van meg, akkor minden tervedtől zuhanni fogsz.

Sok Sikert ! :-)

2011. nov. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, neked is köszönöm szépen, hogy válaszoltál, kaptam most tőled egy jó nagy lelkierőt, és ezért nagyon hálás vagyok neked!:-)
2011. nov. 2. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!