Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy napi 1200 kalóriát...

Hogy napi 1200 kalóriát "vigyek" be a szervezetem mit kéne ennem? Mit vigyek suliba? Délután 4 ig ott vagyok! Kb 10 -15 kilotol kéne megszabadulnom.

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Vigyél disznózsírt, az zsebben is elfér mert nem kell belőle sok. :D


inkább 2gramm/testsúlykilogramm szénhidrátot és 1,5g/tskg fehérjét vinnék be minden nap, sovány húsokkal, túróval ,sajttal, tojással, zöldségekkel, gyümölcsökkel, krumplival stb. feldolgozatlan egészséges kajákkal.

Mellesleg én dobozban hordom a főttkaját a suliba, ha úgy van órám akkor 2 adagot is.Attól hogy suliba jársz még meg lehet oldani az ebédet.

2011. okt. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdés, hogy mit, hanem hogy mennyit. Tele van a net kalóriatáblázatokkal, azok segítségével állítsd össze az étrended.
2011. okt. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"nem az a kérdés hogy mit"


b+ gondolkozz már egy másodpercet! vagy kérj meg rá egy 4éves gyereket ha neked nem megy!

rágjál földet abba alig van kalória

2011. okt. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
18:17 ! régi már a bejegyzésed de akkor is tahó vagy....és ezt egy 4 éves gyerek is megmondhatja :)
2015. máj. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!