Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Esetleg vélemény az Adipex...

Esetleg vélemény az Adipex Retard kapszuláról?

Figyelt kérdés
Mikor érdemes bevenni és naponta hány darabot? Az anyukám kezdte el szedni, 40 éves, teljesen egésséges és megbízható oldalról rendelte tehát nem hamisítvány. Esetleg vélemények arról hogy mennyi ideig érdemes szedni és hogy kell alkalmazni?

2015. okt. 27. 22:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

igen, phetermint tartalmaz, senki nem mondta, hogy nem káros, ha NEM MEGFELELŐEN szeded.


megfelelő adagolással (napi, vagy kétnaponta 1 szem) semmi gond nem lehet. HA nem hamis.

2015. dec. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Kasta válasza:
52%

Szia!

-Èn 2.-ik hònapja szedem, szerintem jò, de nem azèrt jò mert csak ùgy fogyoktőlle, mert ez abszolùlt nem igaz h "csakùgy" tulajdonsága, az hogy ètvágycsökkentő!!! Ezt kilehet akár ùgyis használni hogy egy nap alatt csak 1 almát eszel, de garantált h ebben az esetben pl 3hònap alatt lelehet adni akár 30kilòt is jòlhangzik nem? DE! Csak ez a 30kilò 35% ba vìz 45% ba izom 20% ba zsìr lessz, hoppá!! Aztán amikor megunod elkezdel zabálni mert kivagy èhezve felfogdz szedni 3hònap alatt dupla annyit, főleg zsìrba!!!

Èn arra használom hogy egy jòl összeállìtott diètát tuggyak követni aminek a.lènyege 2g\testsúly szènhidrát, 3g\ testsúly fehèrje, ezen belűl kalòria deficitet kell teremteni, ha bővebben èrdekel akk szeddle ezt a kèt Ebukkot [link] , [link]

2016. jan. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha eredeti, akkor elvileg semmi bajnak nem szabad lenni vele. Kajára rá se bírok nézni, de gyors szívverést nem tapasztaltam.

12. válaszolónak pedig üzenem, hogy a fogyókúrákban már nagyon jártas vagy, de egy helyesírási szótárra azért fektess be, mert irritáló, hogy ennyire nem tudsz helyesen írni.

2016. márc. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
szótárba (sorry, osztom az észt és én se tudok írni)
2016. márc. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 yuri boyka21 válasza:
kedves kérdező ,megtudnád nekem írni hogy hol lehet eredetit rendelni nagy szükségem lenne rá
2016. jún. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!