Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Lehet hashajtóval fogyni?

Lehet hashajtóval fogyni?

Figyelt kérdés
KB egy hónapja kezdtem el kiétázni, és eddig egész jólment... csakhogy ma elszaladt a ló... kaptam egy tábla csokit, és megettem. Hánytatni nem tudom magam, hiába iszok bármit, vagy nyomok le bármit a torkomon, és nem is nagyon szeretném magam hánytatni. Az lenne a kérdés, hogy hogyha ennék egy kis ricinus olajat, ami,ugye, hashahtó, akkor azzal tudnék e fogyni? És nee, nem vagyok rá kíváncsi, hogy ez hülyeség e, vagy nem. Minden értelmes választ előre is köszönök :)

2016. febr. 29. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
gondolkozz kicsit... mire odakerül hogy kijöjjön belőled, szerinted nem szívódnak fel a tápanyagok, és nem alakul át kalóriává?
2016. febr. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A mérleg kimutat némi folyadékvesztést majd, de látni semmit nem fogsz belőle, csak kiszáradsz meg beteg leszel.
2016. febr. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet - most bocsásd meg magadnak ezt a tábla csokit és lépj túl rajta.
2016. febr. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Teged is bekene valahova zarni
2016. febr. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát elég nehéz úgy válaszolni, hogy majd te döntöd el, hogy melyik választ tartod értelmesnek. Hashajtóval persze lehet fogyni, csakhogy a mellékhatásokkal is kell számolni. Ugyanis a hashajtó nem azt fogja kihajtani belőled, amit megettél, hanem azt, ami a beleidben van. A kettő meg nem ugyanaz !
2016. febr. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy tábla csoki miatt minek? Nem mindennap eszel egy táblával. Mi a csudának sokkolni a tested (mert nem hiszem, hogy jó neki az erőszakos hashajtózás), a lelki hibáid miatt? Holnap kicsit jóllakottabb leszel, de ha emiatt feljön vagy nem megy le 5 deka, na bumm. Tanulj belőle.
2016. febr. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Több hashajtót próbaltam mar,vigyazz,ne ugyanazt hasznald mindig,mert egy ido utan megszokja a szervezeted es nem fogsz tudni kakilni nélküle. Azt ajanlom,hogy idonkent valtogasd.

Egyebkent a sulyod valoban kevesebb lesz nem sokkak,de sajnos leginkabb csak a folyadekvesztes miatt. Mivel a hashajtotol hig a szeklet,a vizet tavolitja el a belekbol,igy elegge kiszaradhatsz,mindenkepp igyal utana sok folyadekot.

2016. márc. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó is lesz az. Nem vagy enyhén anorexiás? Nem jó gondolatok ezek, és nem is lesz célravezető. Írjak tanácsokat, vagy nem vagy kíváncsi rá?
2016. márc. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!