Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hashajtóval lehet fogyni?

Hashajtóval lehet fogyni?

Figyelt kérdés

lehet hülyeséget kérdezek, ezért lécci ne jelentsétek a kérdést mert télleg nemtudom:o

az használhat valamit? ricinus olajra gondoltam.:'D

hat egyáltalán valamit ? vagy fogyni egy picit is? komoly válaszokat lécci


2012. aug. 15. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Tönkreteszi a szervezeted. Tehát nem.
2012. aug. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet. Meg gyomorvérzést is lehet kapni. De az tuti hogy úgy fog fájni a feneked, hogy élni se lesz kedved. Inkább menj sportolni, mert hiába leszel kevesebb kiló, ha tiszta löttyedt leszel, meg beteg. Annál még az is jobb ha kövér maradsz.
2012. aug. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Nem tanácsolom karos lehet hoszu távon.

Inkább egyél kevesebet pl csak kistányéra merd ki az ételt.Vagy zöldségeket krumpli és rizs helyett.

Igyál sokat.Attol is lesz hasmenésed.

Nem utolso sorban mozogj sokat napi szinten torna vagy amihez kedved van.

2012. aug. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy kipucolja a beled (és tönkreteszi az emésztőrendszeredet!) még nem fog csökkenni a hájad.
2012. aug. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
68%

Lehet vele fogyni!

Legalabbis en egy honap alatt fogytam vele 15kg-t egesznap vizen voltam meg gyumolcson zoldsegeken es neha heti 2x feherje vagy tojas vagy csirke mell (nagyon keves)

mellete jartam heti 2x futni azota se jott vissza

de en csak az elso honapra ajanlanam mert igy beindul a fogyas, utana meg 2honapig fogyokuraztam!

35kg-t fogytam.


16/L

2012. dec. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!