Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hány havonta érdemes hashajtóv...

Hány havonta érdemes hashajtóval kitisztítani a szervezetet? Hashajtóval mennyire lehet fogyni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 3. 08:49
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
nyilván zsírt nem vesztek. de nekem az a problémám hogy hatalmas tud lenni a hasam ha eszek. Felfújódok. Ezért gondoltam arra hogy egy tisztítás lehet hogy jó lenne. Gyógyszertárba is ezt mondták h tisztításra lehet használni.
2014. júl. 3. 09:15
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

És van bármi elképzelésed, hogy mégis mit akarsz "kitakarítani" magadból?

Inkább erősíts a hasfaladon kicsit.

2014. júl. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Meg kellene figyelned, hogy mennyi ideje tart a felfújódás. Kipróbálhatod, hogy a hashajtó után milyen lesz az állapotod, de ha ugyanúgy fel vagy puffadva, akkor ott valami baj van. Fogyásra egyáltalán nem ajánlom, nem ismerem a következményeit, de a természetes egyensúlyba beleszólni nem kellene..
2014. júl. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
egyél kevesebbet és ígyál jóval többet... fogysz is és nem is lesz nagy a hasad, meg még az éhséged is kissebb lesz... ha éhes vagy húzz le egy nagy pohár vizet...
2014. júl. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
a felfújódás már több mint egy éve tart. Voltam vele orvosnál is, nem egynél és elvileg semmi bajom. Az utóbbi az azt mondta hogy lehet liszt vagy tejérzékeny vagyok. Viszont ha ilyesmiket fogyasztok nekem nem lesz azonnal hasmenésem, nem vagyok ezekre érzékeny. Tejet is csak a reggeli kávéhoz iszok. Meg hát azt gondolom nem 27 évesen fognak ezek az érzékenységek kijönni. Edzéssel lehet formálni szépre, de most egy kis baleset miatt nem járok oda sem.
2014. júl. 3. 09:29
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Méregteleníteni én gyümölcsnapokkal és folyadékkúrával szoktam, ami sokkal kíméletesebb és kellemesebb, mint a hashajtó.
2014. júl. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Apukám évekig járt orvoshoz, mire végre normálisan megvizsgálták (béltükrözés). Kiderült, hogy bélgyulladása van és attól puffad mindig. Gyógyszerrel kezelhető.

Én a helyedben nem hashajtóznék, inkább próbálnék valahogy a végére járni, hogy mi lehet a baj.

2014. júl. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

nincs igazad, a tej-liszt érzékenység is bármelyik életkorban kialakulhat, főleg, ha telítődik vele a szervezeted.

Én úgy tudom, candida is okozhat felfúvódást, azt néztek már nálad?


Hashajtót nem alkalmaznék.

2014. júl. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval, simán lehet, hogy most lettél érzékenyebb valamire. Próbáld ki, hogy mondjuk egy hétig nem iszol tejet, majd egy hétig semmit eszel, amiben glutén van. De lehet, hogy van más étel is, amivel összefügghet a dolog. Esetleg próbáld ki, hogy mindig leírod, mit ettél, és hogy jelentkezett-e utána puffafás.

Esetleg kipróbálhatsz egy probiotikumot, hátha használ, bármelyik patikában kaphatóak.

A hashajtózásnak semmi értelmét nem látom, ellenben a rostbevitel emelését kipróbálnám. Egy próbált megérhet ilyen téren az útifűmaghéj, ami egy tömény rost, sok vízzel fogyasztva fellazítja a székletet, és elvileg kíméletesen kipucol.

2014. júl. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A hashajtózás olyan, mintha bulimiás lennél, és hánytatnád magad, semmi különbség!


A puffadásnak biztosan oka van, arra kellene inkább rájönni, hogy miket eszel, és azzal kísérletezni inkább, hogy mit/mikor hagysz el. Nekem is sajnos nagyon puffad a hasam, szóval megértem én a problémádat, de biztos lehetsz benne, hogy nem a hashajtózás a megoldás erre.

2014. júl. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!