Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Légyszi mondjatok már olyat...

Légyszi mondjatok már olyat tabletát ami fogyszat és csillapitja az éhséget?

Figyelt kérdés
2016. jún. 7. 12:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Hashajtó, ha egész nap wcn ülsz nem lesz időd zabálni.
2016. jún. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
48%
Olyan undorító amikor valaki így akar fogyni... Küzdjé meg érte!
2016. jún. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%
mar irtam, de kitoroltek, pedig olyat irtam amit mar nem lehet kapni, amit meg lehet arra azt irtam, h nekem nem hasznal, ez valoban nagy reklam :)))) na mindegy, a lenyeg, h szeritnem igyal sok vizet, egyszerre egyel keveset, szervezz sok programot, h ne hutot nezd, jarj boltokba, nezegess ruhakat amikbe bele szeretnl ferni..nekem a tejeskave nagyon sokat segit, nagyon elveszi az etvagyam es sok feherhje, rostok, zoldseg...
2016. jún. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
A kőkemény munkát, ami a fogyáshoz vezet, semmivel nem tudod kikerülni! Amit lehet kapni zsírégetőt, anyagcsere fokozót, stb, az mind akkor hatásos, ha rendbe van az étkezésed, és megfelelő mennyiségűt mozogsz! Ha ezek nincsenek rendben, akkor soha nem fogsz le. Ezt kellene megértenetek végre, nem mindenféle csodabogyóra várni!
2016. jún. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%

Olyan tabletta nincs, ami fogyaszt, nem ér semmit, ha mellette nem eszel normálisat, normálisan.


Biotech, Scitec-be bemész, elmondod, mit csinálsz, hogy eszel, mire kell, nagyon aranyosak, segítenek kiválasztani.


Nem baj, ha akarsz valami fokozót, én is szedek, de az nem úgy van, hogy csak ülök, és várom, hogy majd a bogyó lefogyaszt. Nem, az egy löketet ad.

2016. jún. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 crudy ***** válasza:
84%
Adok egy ki beba szott jó tanácsot: Ha már írtál a fogyókúra/fogyasztószerek témába akkor bele is olvashattál volna. És az azért lett volna nagyon jó mert tízből 10 kérdésre az a válasz h nincs ilyen szer. Igen van amit már nem gyártanak mert dopping és mert tetű káros főleg mert csak a mérleg mutat mást. Nincs fogyasztó tabletta. Étrend és edzés van. Ha nem vállalod zsírosan élsz tovább.
2016. jún. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 szöxi89 válasza:
A legjobb fogyokura az intenziv tornazas....eztugy ertve,hogy egyel rendszeresen es napi szinten tornazz.Egyszere csak kezd akar 10perc tornazasal majd egy idö utan amikor mar nincs izomlazas fokozd az idöt...nevarjad ,hogy egyszere mennyit fogy hagyal idöt a szervezetednek....akkor semm csugegy ha nem mindgyal fogysz le olyan sokat,jobb ha kevesebbet fogysz temposan mert akor nem lexel rosszul.szegyel vitaminokat magneziumot meg kalciumot...ahogy lassan csuszik le a kg annal több elet kedved lex a tornahozz több önbizalom mindenbe
2016. jún. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 crudy ***** válasza:
Szöxi sajnos a torna sem jó diétára. Az izmok megdolgozása azért fontos diéta alatt h minél kevesebb izmot bontson meg a szervezet és azért is lehet célszerű h több legyen a napi kalóriaigény de erre a torna megint csak nem a legjobb választás. (már ha ugyan azt értjük torna alatt) Ami kifejezetten jó diéta közben az az aerob edzés. Az konkrétan fogyasztja a zsír réteget.
2016. jún. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 szöxi89 válasza:
nekem sikerült ugy legogynom.fittneszeszek naponta es sikerült a zsiromtol megszabulnom mar masfel evve ezt a tempot csinalom napi 40perc torna neha több is neha seta.de mikor lehajtottam magamat semmit nem fogydtam söt kimerültem ingenlekeny voltam,örökös hányinger es gyomorsav szerintem igy senkinek nincs ihlete sokaig kitartani
2016. jún. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 crudy ***** válasza:
Igen de arra nem gondolsz h te annyira vagy speciális eset amennyire mások is. Szóval neked bejött a torna és az tök jó, mert akkor nem kell aerobbal szenvedj de ez nem azt jelenti h másnak is jó lesz. Ha nem ismerjük valakinek a szervezetét oda meg vissza akkor azt tudjuk csak ajánlani ami amúgy mindenkinek működik és ez az aerob ha csak a sportnál maradunk. Ha meg túlhajtottad magad akkor szerintem a már nem aerob volt hanem kardió. 40 perc kardió heti ötször az tényleg undorító tud lenni. Az aerob 40 perc közepes intenzitású tréning 120as pulzussal, tehát kocogás.
2016. jún. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!