Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma olyan 11:30 fele megettem...

Ma olyan 11:30 fele megettem 5 db kis méretű őszi barackot, illetve egy zsírszegény 175 grammos kefírt, kevés teljes kiőrlésű zabpehellyel, utána megettem kb 11 szelet pulykamell sonkát Ez nagyon sok? (mondjátok hogy nem. )

Figyelt kérdés

#sokvoltakaja
2015. júl. 10. 12:50
1 2
 1/14 Andizsuzsi ***** válasza:

Mondom: nem. Most jobb?


Amúgy mihez sok vagy kevés? Mit jelent a kevés zabpehely? Milyen volt a sonka összetétele? Mennyit ettél lőtte? Mennyit és mit fogsz még ma? Ez ebéd volt, vagy nass?

2015. júl. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem sok. Kicsit szénhidrátos és inzulinnövelő, döntsd el Te, Neked ez így jó vagy sem, én nem mondom, hogy rossz, de tuti van, aki belekötne, persze ez a legkiválóbb étkezéssel is így van... De soknak semmiképpen nem tűnik.

Szerintem okés :) Idén még nem is ettem őszibarackot, az pont nincs a kertben, mert errefelé nem terem meg.

2015. júl. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
En meg megettem 2 óriás melegszendvicset, 3 Corny Big muzliszeletet, 1 teljes pizzát, 1 nagy kehely fagyit es egy francia croissant-t... (Eddig)
2015. júl. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom,de ennyitől is úgy felpuffadtam..és hány ingerem van. Általában keveset eszek,és ma se szeretnék többet,ennyi nekem bőven elég volt..
2015. júl. 10. 13:01
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljes baromság, amit csinálsz. Minek megenni ennyi össze nem illő cuccot, amitől aztán rosszul is vagy, aztán koplalni másnapig???
2015. júl. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nekem így van csak székletem,ha össze-vissza eszek..sajnos.D e miért baj az,ha így kívántam??A kérdésemre válaszolj,hogy ettől elhízok,vagy lesz valami ?
2015. júl. 10. 13:26
 7/14 anonim ***** válasza:

Azért van csak így székleted, mert rohadtul rosszul táplálkozol. A szervezeted koplaltatod, ami azt eredményezi, hogy bekapcsol a vészüzemmód, és amikor kalóriához jut, azt raktározni akarja. Azaz sokkal rosszabb hatásfokon fogysz vagy tartod a súlyod, mint ha normálisan ennél.


Inkább mozogj, ne ilyen ostobaságokat művelj!


Az meg, hogy mitől hízol vagy sem, az rengeteg mindentől függ, mint mondjuk az alapanyagcseréd, a korod, nemed, fizikai aktivitásod stb. Ezekről semmit nem írtál, úgyhogy semmit nem is tudunk válaszolni.

2015. júl. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok 158 cm,39kg vagyok.Az utóbbi 2hónapba fogytam le 12kg-ot.De most szerencsére hetek óta tartom a súlyom,viszont mindig össze-vissza eszek.Utána felpuffadok.De hidd el,ki próbáltam mindent.Hetekig csináltam a testkontroll diétát,reggelire csak gyümölcs,de ugyanúgy felpuffadtam,délután csirke és zöldség,attól mondjuk nem,de megpróbáltam,3 hétg csináltam,7 nap után lett székletem.Aztán elkezdtem eljes kiőrlésű kenyeret enni,beviszek mindennap valamilyen zöldséget,illetve eszek ritkán sajtos kiflit,vagy kakaós csigát,de hozzá tenném hogy székletem akkor van,ha azt eszem amit kívánok..furcsa,tudom.Ja,és mellette napi 45percet,vagy 1 órát edzek.
2015. júl. 10. 13:37
 9/14 anonim ***** válasza:
Messze az egészséges alsó határ alatt van a súlyod.
2015. júl. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
Nem jó ötlet ennyi féle dolgot összeenni egyszerre, a 39 kg jóval a normális súly alatt van, 2 hónap alatt 12 kg fogyás egy fejlődő szervezetnek nagyon rossz. Szerintem mind orvoshoz, mind pszihológushoz el kellene menned.
2015. júl. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!