Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » L/14év/167cm/75kg. Tini...

L/14év/167cm/75kg. Tini fogyókúrát mondjatok már! Nyárra szép feszes hasat szeretnék. Hány kg megy le nyárra?

Figyelt kérdés
Kerülőm a cukros vizet, csak sima vizet iszok. Feszes lesz a hasam? Aki tudd tippeket az írja már le, vagy akinek sikerült bevált.Max.10-15kg leszeretnék adni, de ha nem emgy le annyi akkor mind1 csak hogy feszes legyen a hasam, mert kövér vagyok szerintem.

2015. ápr. 5. 20:49
1 2
 1/14 anonim válasza:
Kerüld a lisztet és cukrot tartalmazó ételeket! Egyél sok zöldséget! S mozgás! Kardio, HIIT, a neten találsz rengeteg videót rá :)))
2015. ápr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

75kg??? Eselytelen nyarra...de talan jovo nyarra.

A feszes has amugy genetika kerdese is. Egyel keveset es tornazz sokat, de ezt ugy is tudod.

2015. ápr. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nyárig 10 kilót le lehet adni, de csak akkor ha minőségi ételeket eszel, és jársz kondiba is.

Mivel a zsírmentes izomtömeged 2,5*ese ajánlott fehérjéből ami nem olcsó az elhatározás kevés, ha a szüleid nem partnerek. Akkor neked és lesz még néhány szar éved amíg magadnak nem tudod finanszírozni.


A dagik dolga egyébként könnyebb, mint mondjuk akik azzal küzdenek, hogy soványak.


Sárga kapszula miegymás...

2015. ápr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Én 14 éves, 170 cm és 68 kg vagyok én is szeretnék lefogyni nyárra, már régóta próbálkozom ezzel, de elég nehéz egyedül. Én nem eszem kenyeret, cukrot, rengeteg zöldséget, gyümölcsöt és csirkemellet eszem.
2015. ápr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Esélytelen. Én egy éve kezdtem szintén 75 kilóval, most 58-nál tartok, de még most sem feszes a hasam.... Sok fehérje, kevés ch, kevés zsír, sok torna, kardio! 16/L
2015. ápr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Egészséges életmód, egész évben (L)

És akkor szép feszes hasad lesz nyáron.

2015. ápr. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A sok fehérje - kevés zsír étrenden lehet lenne némi átgondolnivaló, és akkor meglenne az a lapos has! :)
2015. ápr. 6. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Most lehet sokaknak nem fog tetszeni a válaszom..De le lehet fogyni nyárig 10kg-ot! Nekem sikerült szeptemberről novemberre lefogyni 10kg-ot, majd 1 hónap alatt még 5-öt..napi kb. 800Kcalt ettem,azt is csak fehérjéből és zöldségből 167cm-hez 43kg voltam, nagyon sovány..de már megbántam,tönkre ment az anyagcserém, hullik a hajam, a vérképem nem éppen fényes..Most 48kg vagyok már, de hízni sokkal nehezebb mint fogyni.. Szoval most ezzel csak azt akartam mondani hogy lelehet fogyni 2 hónap alatt 10kg-ot simán,csak nem ajánlott. Inkább egyél egészségesen, napi 1500kcal körül,és sportolj sokat! Sok sikert!:)

15/L

2015. ápr. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

8-as, ertelek, en is valami hasonlo utat jartam be sajnos. :(


De epp azert irjak sokan, hogy lehetetlen mert aki egeszsegesen gondolkodik az eszik naponta, tobbet is 800kcalnal. Azok a drasztikus koplalasos ilyen-olyan fogyokurak csak arra jok, hogy tonkretegyek a szervezetet. En is vekony akartam lenni, mindenaron. Meglett. De mikor masok irigykednek, hogy milyen jo nekem blablabla akkor eszembe jut, hogy en meg oket irigylem, az egeszseges szervezetuket.


Kerdezo, olvasgass kicsit az eveszavarokrol es merlegeld a dolgokat mielott nagyon belemesz a dieatba!

2015. ápr. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2015. ápr. 6. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!