Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mondjatok vmi motivációt h...

Mondjatok vmi motivációt h miert ne kezdjek el zabalni amikor megkívánok vmi egészségtelen ételt?

Figyelt kérdés

2016. máj. 21. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
azért ne, mert akkor nem lesz sexy popsid
2016. máj. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Most azt hiszed hogy itt mondanak neked valamit és te rögtön nem zabálsz tovább? Akarat erő kérdése az egész, vagy van vagy nincs.
2016. máj. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
86%
Gondolj bele, miből is készülhetett az adott egészségtelen étel... Nekem ez bőven elég motiváció szokott lenni ahhoz, hogy inkább elrágjak egy almát. :D
2016. máj. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszi az eddigieket :) 3as igen igazad van, de azert jo ezeket elolvasni mert motivál engem, es most ne arra gondolj h egy 100 kilós tehén vagyok akik non stop zabál :)
2016. máj. 21. 22:43
 5/10 anonim ***** válasza:
11%
Semmi. Nyugodtan ehetsz ilyet is. Csak mértékkel. Ha meg átléped a mértéket sportold le.
2016. máj. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Gondolj bele! Ha zabálsz,dagadt maradsz.
2016. máj. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy oldottam meg hogy nem veszek otthonte SEMMIT ami nem fér az étrendembe! Elöre 2-3napra megtervezem a kajákat, vásárolni pedig nem megyek éhesen, ez tényleg működik!
2016. máj. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell tudnod, nekem általában bőven eléggé demotiváló az étel megevését tekintve, hogy nem egészséges... Roppant egészségtudatos vagyok, életmódot váltottam, ennyi. Jó, nagyon néha kilengek, de ahhoz másnál kell enni. A boltban bőven elég, ha elolvasom az összetételt, bombabiztosan lebeszél :D Alapesetben egykomponensű alapanyagokat veszek csupán s amúgyis 2 hetente megyek boltba.


A címkéid süti, csoki, ilyesmi. Azokat annyira pofonegyszerű viszonylag egészségesen elkészíteni könnyen, gyorsan, olcsón s igen finoman, hogy azok aztán igazán nem sok problémát nem okoznak nálam. Ha a párom friss kenyeret süt tk tönkölylisztből (abból roppant finom), akkor van gond. Mivel az én étrendemben semmi nem hasonlít kenyérre, s bár kiválóan elvagyok nélküle, azért érdekes és más és finom és jó vajjal és mézzel... Persze nem jön el a világvége, ha néha eszem. De nem akarok. Fényévekre van a normál étrendemtől. Ilyenkor nagy elhatározás, esetleg valami másik, saját étel célszerű, ami jobban esik... Hasonlót nem tudok, de kenyérnek használható valamit azért igen. S ha teleeszem magam, míg sül a kenyér, bizonyára akkor is jóval kisebb a csábítás. De elég komoly elhatározással eleve nincs gond.

2016. máj. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nézd meg Szafifitt videóit. Nagyon finom ételeket(süti, pizza) el tudsz majd készíteni utána egészséges alapanyagokból, és még fogyhatsz is ha sportolsz mellette :)
2016. máj. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Amikor elkezded zabálni az adott ételt, olyankor az rendelkezésre áll a hűtőben?
2016. aug. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!