Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi ez az új Reg enor őrület?

Mi ez az új Reg enor őrület?

Figyelt kérdés
Mivel segíti elő a fogyást? Én nem hiszek ezekben a "csodaszerekben", de most a csapból is ez folyik! Bizonyítottan van is hatása vagy csak egy újabb őrület? Mivel olyan szer nincs, ami fogyaszt, így gondolom ettől is csak bizonyos feltételek mellett lehet súlycsökkenést elérni. Mi az a hatóanyag, amitől fogyást is eredményez? Miért kell minden étkezéskor zsírt is enni? Sok zsírban oldódó vitamin és ásványi anyag található benne? Mi a hatásmechanizmusa? Érdekel, mert szinte mindenhol csak a jót olvasni róla, és így más gyanús. Köszönöm azoknak, akik tudományosan kifejtik véleményüket!

2016. jún. 11. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
szánalmas reklám
2016. jún. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy mellette lényegében ketogén diétát folytat az ember :) Semmi szénhidrát, sok fehérje, és amennyi zsír jön vele. Nem a kolbásztól hízol ugyanis, hanem a kenyértől, amit mellé eszel.
2016. jún. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Én véletlen keveredtem egy biocomos előadásra. Amit ott hallottam tömören röviden:

Ez egy epe termelést segítő szer. Így ez nem fogyásra lett kitalálva, hanem tisztításra. De ha kitisztul az ember és van fölösleg rajta az is csökkenni fog. Ilyenkor kérdeztem magamban hogy és ha valaki reggelire 4 szelet kenyérrel, ebédra 3× repetázik majd egész nap nassol és még vacsorára is betol 3 hotdogot és képtelen hízni, de van olyan baja, teszem azt, pajzsmirigy amire elkezdené szedni ezt a Reg enor-t az is elkezd fogyni? Hát a válasz nem volt, hanem valahogy optimalizálódik a szervezet. Akinek kérdése van keresse a céget. Na folytatva. És akkor azért kell zsírt enni, mert van a patkóbélben az epe nyílás a father papilla, melynek nyitásához a zsír vezet. Ha ez kinyílik a szer által termelődött epesav távozni fog és tisztítja a rendszert. És mit kell tisztítani? A candidát, vagyis a gombát. A gombát segít meg/letelepíteni vagy növekedésüket segíti a tej, édességek, erjesztett dolgok. És ami a legnagyobb gomba az élesztő. Ezért is nagy ellenség a kenyér. Viszont azt kevesen tudják hogy a gombát elöli a magas hő, ezért van az hogy a reg enor alatt kenyeret is ehetünk csupán ki kell pirítani.


Személyes vélemény: Én nagyon kételkedő vagyok. Nekem minden rendben van vérkép és egyéb labor tesztek szerint. Cukor, pajzsmirigy, vérnyomás minden. Ami nagyon meglepő mert családban sok a cukorbeteg, a pajzsmirigyes, a túlsúly. Az utóbbi alól én sem lógok ki. 21 éves létemre 111 kg-ot nyomok. Próbáltam 90napos diétát, norbi diétát a norbi edzsésekkel, sportokat, kalória számlálás. És mit mondjak... 90napossal fogytam 5 kgot majd visszajött 15. Hát ez volt az utolsó érvágás. Majd most angliában tölthettem el 2 hetet. De mivel én nem tudnék kifizetni taxikat meg város néző buszokat. Így gyalog mentem mindenhova. Két hét alatt várost néztem másfelet. Minden nap étkeztem rendesen, majd átlag 10 km-t sétáltam. Mikor haza értem lemérve magam ment le mindenhonnan 5 cm. Nagyon boldog voltam. Gondolkodtam miket ettem, mit csináltam. Elkezdtem itthon is... semmi. Az az öt centi is visszajött. Feladtam. Kész, vége.

Majd újra jött a bemutatón a fellángolás. Mi van ha tényleg működik. Annak a nőnek két kolléganőjén működött, alátámasztották a falubeliek de nem tudták hogy a szer miatt. 10en ott ültünk és hallgattuk. Végül nem hittem el, de bennem maradt pár észszerű gondolat. Előadáson mi is tanultunk a father papilláról, az epe szerepéről stb. Majd az egyik biológus ismerősömnek is felvetettem a kérdést, hogy működhet-e? A szert nem ismerte ő sem, de gondolkodott kicsit. Majd rá bólintott. Azt mondta érdemes lehet kipróbálni.

Ez egy kicsit biztatott, majd már halottam hogy csoporttársam ismerőse is fogyott tőle. Ekkor úgy határoztam egészen 1 hete hogy belevágok. Szóval azt írják hogy akár 3 hét is eltelhet mire indul a mandula, de türelmes leszek. Ha van aki kíváncsi az eredményemre egy hónap múlva keressen hogy csinált valamit vagy nem... hát én reménykedem.


Amit a diétához mondhatok, sok receptet olvasom mert ezzel vagyok legfőképp meglőve. Most tanulok komolyabb fogásokat főzni, de kreativitásom eléggé a béka feneke alatt maradt. Szóval sokan pácolt húsok ilyen körettel meg stb. És rengeteg pácban van mustár stb. De én megnéztem, és mind tartalmaz cukrot és ecetet. Szóval itt olvastam hogy volt akinek nem használt... hát lehet ezért... no meg itt nincs bűnözés. Mert ha megborul a rendszer akkor vége az egésznek. Szóval én nem bűnözök, odafigyelek miben mi van.

Aki bárhogy fogyókúrázik annak kitartást és szép eredményeket!

2016. jún. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszoló! :-) Hogy áll a fogyásod?
2016. júl. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

3 válaszoló vagyok.

Pont ma van a 30. napom. Lelkiismeretesen tartottam a diétát. 20. napont jöttem rá, hogy édesítszert lehet fogyasztani, így a citromos víz nagy felüdülés volt. És persze a paradicsomos húsgombóc, no meg egy ici pici süti. (Ha érdekel valakit a sütirecept leírom, csak jelezze.)

Tapasztalatom, hogy nem volt olyan, hogy éheztem volna. Nem volt a legkellemesebb érzés, mikor mellettem ették a fagyit a nagy hőségben. De ellenálltam.

Jelentem, 5,9 kg-ot fogytam.

7 cm a csípőből, 5 cm derék, 2 cm mell, 2 cm nyak, 2 cm kar, 5 cm comb. Azt mondták a REG-ENER onnan fogyaszt ahonnan kell. Jó alakformálásra is. Körte alakom van. Azt hiszem, ha arányaiban nézem, tényleg úgy lehet. De azért nem bízom el magam, még most sem.

Igazából, mikor ráálltam a mérlegre, el se hittem. Főleg, hogy mondták, hogy nem a kilók látszanak meg először, hanem a centik. (Először mérlegre álltam.) A centiket kicsit keveselltem a kilóhoz mérten, de nagyon elégedett vagyok. Szüleim, barátaim és anyukám munkatársai is mondták, hogy a fenekemből nagyon sok ment le. Nagyon jól esett.

Nem éheztem egy percre sem, ez (volt) a legmeglepőbb. Volt hogy napi 3 szelet kenyeret is ettem.

Ami még feltűnt, hogy nem voltam éhes. Nem mondom biztosra, hogy a szer hatása lenne. Mert a nagy melegben, kevésbé eszik az ember, szerintem. De lehet a szer volt. Nem tudom ezt megmondani.

A közérzetem is jobb, jobban alszok azóta. Nem fájt a derekam. De ez nem feltétlen a szertől lehet. Nem szeretnék túláradóan beszélni róla, mert mondták, hogy energikusabbak lehetünk tőle, jó a porcokra stb. Csodaszernek titulálhatjuk. Nem vagyok orvos, hogy megmondjam hogy ettől van-e. De mióta iszom a REG-ENOR-t tényleg több energiám van. Jobban érzem magam.

Illetve ami segíthetett a kitartásban, egy fogyás naplót vezettem. Egy kis határidős naptárat befogtam, minden nap beleírtam, hogy hányadik napnál járok. Mit ettem. Az első napon a méreteim és súlyom. Majd 28. napon mértem magam (nem bírtam 2 napot várni) és akkor leírtam az eredményeket. Plusz, hogy mennyi a mínusz. Inspirálóan hatott rám, így ajánlom mindenkinek. Mármint a naplót.

A szert is ajánlhatom, de ez inkább döntse el mindenki, hogy akarja-e vagy nem. Mindent a saját bőrünkön tanulunk, szerintem.

Gondolkodtam, hogy nyitok egy blogot és írok bele néha, az eredményekről, receptekről, fogyókúrás gondolatokról. De ez csak képekkel az igazi. De még nincs önbizalmam mutogatni magam, így ejtettem az ötletet. De örülök, hogy van aki itt érdeklődött, és leírhattam ezeket.

2016. júl. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 R.Réka válasza:
Hello, érdekelne, hogy mi lett a végeredmény?
2016. okt. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mennyit fogytal azota? nem vagy rosszul tole ?
2016. nov. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

A 3. Válaszoló vagyok


Szóval szeptember 20ig volt lehetőségem csinálni a kurát. 15kg ment le. És még a következő hónapok alatt, amikor már ettem bármit még 5 kg ment le. Szerintem a szer ürült ki a szervezetemből és ezért volt még "utohatása".

Most újrakezdtem mert még van mit fogynom és végre lehetőségem csinálni.

2017. jún. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7 es vaggyok , 10 kilot fogytam vele , es oszejott a baba is :) most nem fogyozom tobbet , aztan szules utan lehet meg eltervezem es ujra megcsinalom :D en januarban kezdtem el inni :)
2017. jún. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!