Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi ez az Adipex + egyéb...

Mi ez az Adipex + egyéb gyógyszerek őrület?

Figyelt kérdés
Én is sok ilyen fórumot elolvastam, és nem kétlem, hogy használ, na de sose mernék bevenni valamit, amitől majd' kiugrik a szívem (és egyebek). Tényleg kell ez, nem elég a mozgás, vagy csak nincs türelmük az ilyen gyógyszereket szedőknek? Rajtam is van felesleg, de valahogy eddig sosem jutottam még el. Valahol olvastam, hogy éjszaka akkorákat dobbant a lány szíve, hogy ő is megijedt, máshol, hogy valakinek a haja is kihullott...
2011. jún. 7. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Lustaság. Ne kelljen mozogni, és lehessen mellette enni, mégis fogyjanak valamitől, csupán ennyit akarnak :) Természetesen vannak olyanok - tényleg súlyos, orvosi esetek - akiknek szükségük van ilyen segítségre, de csak szigorú orvosi felügyelet mellett.

A legrosszabb, hogy ezek a gyógyszerek mivel vénykötelesek (amelyik egyáltalán még forgalomban van) ezért csak illegálisan lehet hozzájutni, úgyhogy soha nem tudhatod, mit is kapsz valójában az eladótól.

2011. jún. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen eyetértve az előttem szólóval, még annyit tennék hozzá, hogy türelmetlenség... Van aki sportol, diétázik, de a kezdeti sikerek hamar elmúlnak, és amikor már csak 1-1,5 kilót fogy egy egész hónap alatt, akkor nem bírja, és "rásegít" Vagy van aki lead lassan 15-20 kilót, és utána megáll, és kétségbe esik...
2011. jún. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Én szedtem az Adit, és 3 hónapon keresztül heti 6-szor (!) 1 órát tapostam, de volt hogy a taposás helyett 1 órát súlyzóztam. De a heti 6 edzés kivétel nélkül megvolt! Szerintem ez nem egyenlő a lustasággal. Egy nap 1600-1700 kcal-át vittem be minőségi ételekből. 15 kg-ot fogytam, de leginkább a cm-ek számítottak nekem, és soha többé narancsbör!!!
2011. jún. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, ha ilyen ügyes vagy, mondd már el, minek kellett akkor ez a gyógyszer?
2011. jún. 8. 08:14
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

Végre nem voltam az étel függvénye, egyszerűen nem érdedekelt az evés! Soha egyszer sem csábultam el, mert nem kívántam az édességet egyáltalán. A néhéz kajákra rá sem tudtam nézni, pedig előtte nyugodtan jöhettek... Csak azért ettem, hogy ne legyen probléma, és az anyagcserém jól működjön. Én, akinek a sportolás max a gyaloglás volt, elkezdtem intenzíven edzeni, mert kívántam az Adi mellett. Az 1 óra intenzív taposás nagyon könnyen meg volt, olyan is előfordult, hogy 2 órán keresztül csináltam megállás nélkül.

Hogy miért kellett az Adi? Hát ezért, hogy a diétám ne legyen szenvedés, hanem egy kellemes életforma. Soha nem volt semmi kellemetlen mellékhatásom szerencsére. Sikerült elérni a kívánt súlyom, és azóta is taposok heti 2-3x 40 percet, mert megszerettem és kikapcsol.

Nekem megváltoztatta az ételhez és a mozgáshoz fűrőző viszonyomat, amivel elindult számomra egy teljesen új, egészséges életforma. Nekem ez megérte!!!

2011. jún. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is szedem már egy ideje,és semmi mellékhatását nem tapasztalom.

Kihullott tőle a haja valakinek? No comment..

2011. jún. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hol lehet ilyet beszerezni?
2011. jún. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
neten lehet rendelni
2011. jún. 14. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!