Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ha fóliával betekerem a hasam...

Ha fóliával betekerem a hasam az tényleg látványos eredményt ad?

Figyelt kérdés
Láttam képeken, hogy 1 éjszakát volt valakin a fólia és jelentősen kisebh lett a hasa. (Googlebe Wrapping stomach néven kerestem rá.)

2016. jún. 27. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
persze, ha egész éjszaka megállás nélkül sportolsz és víz meg hashajtót is beveszel hozzá. Egészen addig, míg egy falatot se eszel, egy kortyot se iszol. Mert akkor rögtön visszaáll minden.
2016. jún. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A folpackot nézve mindenképp látványos eredményt kapsz, ugyanis minél többször tekercselsz, ő annál soványabb lesz.
2016. jún. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
+1. Az ilyen idióta női praktikákat örökre felejtsd el. A biológiát ezzel nem lehet kikerülni. Mi a fogyás? Amikor szó szerint ég a zsír a szervezeted emészti meg. Ezt mivel lehet elérni? Kevesebb kalória bevitel és mozgás amihez extra kalóriára van szüksége a szervezetnek. És ha így nem jut elég kalóriához akkor kénytelen a zsírt lebontani. Az ilyen blikk meg marha baromságokban csak idiótaságok vannak, ilyen fogyasztó étel olyan fogyasztó étel. Már jó hogy nem azt írják, hogy csavarj be egy 40wattos izzót és edd azt attól lefogysz. Mert már ilyen szintűek ezek a praktikák.
2016. jún. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Annyi igazság van benne, hogy ha ugy edzel, h becelofánozod nagad, többet fogsz izzadni, de szerintem tök fölösleges, aludni hülyeség benne.
2016. jún. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt láttam képeken, hogy egy hatalmas gorilla felmászott egy felhőkarcolóra egy nővel a kezében.
2016. jún. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha jó szorosan tekered magad köré, akkor látványos. :D

Sőőt még érezhető is lesz a hatása. :D:D

2016. jún. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!