Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mennyit lehet fogyni zöld...

Mennyit lehet fogyni zöld teával? Többi lent

Figyelt kérdés
Ha figyelek az etkezesemre (tehát nem eszek lisztet cukrot csak egészséges dolgokat) és iszok rendszeresen zöld teát mennyit fogyhatok? Szülés után maradt rajtam +10 kg tornázni a kicsi miatt nem nagyon van időm de a. párommal rendszeresen szererkezunk azt olvastam az is segít a fogyasban

2016. okt. 21. 11:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"Reggel zabpehelyt eszem és egy pár kanál főt kaját délben de nagyon buntudatom van ha eszem

Utána semmit."


Nem attól leszel beteg (anorexiás), hogy sovány vagy. Az ételhez való hozzáállásod már most abnormális. Nézd, én fogytam 16 kilót, és közben minden egyes étkezést élveztem, jó étvággyal ettem, és elégedett voltam azzal, hogy egészséges és finom ételeket eszem, nyilván kontrollált adagokban és összetétellel.


Oké, hogy most még nem vagy sovány és látványosan evészavaros, de addig nem is kéne eljutnod. Azt ugyanis kórházban kezelik, pszichiáterekkel, pszichológusokkal, infúzióval, kényszertáplálással. Ezt akarod? Hogy a kisfiad úgy lásson majd téged 1 év múlva, hogy leszedálva fekszel egy ágyon és csöveken etetnek?


Akkor hajrá...

2016. okt. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem....egyébként kislányom van és imádom.. Én egyszerűen csak azt a 10kgot szeretném leadni :) attól még nem leszek anorexiás :)
2016. okt. 25. 15:32
 13/19 A kérdező kommentje:
És hogy fogytal le 16 kg-ot?
2016. okt. 25. 15:34
 14/19 anonim ***** válasza:

Rendszeres mozgással, és a következő étrenddel:


Reggelire zab+tej kása. (Tejet sokan nem ajánlják, én nagyon szeretem, jól érzem magam tőle, feltölt, de amúgy helyettesítheted növényi tejjel is.

Ebédre valamilyen zöldségköret és fehérje (ízlés dolga, mi, én lakto-ovo vega vagyok, tehát vagy tojás, vagy tofu, vagy szejtán, vagy sajt).

Vacsorára saláta változatosan. A vágott saláta alaphoz hol grillezett körtét és füstölt sajtot, hol fetát, hol tojást, hol kevés aszalt paradicsomot stb. adva minden este más ízeket ettem, miközben a sali könnyű és rostos.


A három fő étkezés közt kevés olajos magot, esetenként gyümölcsöt vagy nyers zöldséget ettem.


Nem számoltam sem kalóriát sem mennyiségeket grammra. Viszonylag kis adagokat ettem, tehát reggelire egy csésze zab tejjel, ebédre egy kisebb tányérnyi étel, a vacsora salátából aztán bepakoltam, azzal nehéz túlenni magam. (A sajttal érdemes azért vigyázni...)


Lassan fogytam, az első tíz kiló 9 hónap volt, utána a maradék fél év alatt ment le - tulajdonképpen a 10 volt kitűzve, ez már csak ráadásként alakult így.


Most tartom a súlyom, annyiban lazítottam, hogy az esti szigorú saláta mára már 100% rozskenyérrel, időnként rántottával stb. kibővült.


Mozgás kezdetben heti két óra, aztán három, mostanra függő lettem, szóval 6-7 óra hetente...

2016. okt. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Én is 165 cm vagyok és 62 kiló,de izmosan. Marha jól érzem magam a bőrömben, jó alakom van. Ne a mérlegre állj rá,hanem vedd elő a centit és azzal nézd a változást!

Mozgás nélkül fogyni nem fogsz tudni!!!!! Tessék ha mást nem,de sétálni elmenni. A gyereknek van kocsi,ha felnő tolhatós bicikli, azzal lehet simán napi 1-1,5 óra erőltetett tempójú sétát beiktatni. A levegő mindkettőtöknek jót tesz.

2016. nov. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Ha normálisan étkezel, és vacsorára úgy eszed a kenyeret, hogy nem margarinozod agyon, meg rakod tele hússal, tej termékkel, hanem csak nagyon keveset teszel rá ezekből, és iszol zöld teát akkor úgy 2 hónap alatt 10 kilót
2016. nov. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Utolsó! 2honap alatt 10kg? Miből gondolod? Tapasztalat? Kérlek oszd meg velem hogy csináltad
2016. nov. 19. 21:00
 18/19 anonim válasza:

Hát csak úgy gondolom. Meg nekem van olyan, hogy este 114 KG vagyok, aztán megcsinálok 150 felülésT 2 - szer vagy 3 -szor aztán reggel már csak 110 KG vagyok.


Sajnos mindig vissza hízok ugyan annyira.

2016. nov. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Hát ez érdekes...
2016. nov. 20. 09:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!