Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » A tea így belefér a szálkásító...

A tea így belefér a szálkásító diétába?

Figyelt kérdés
Úgy ihatok "következmények nélkül" minden nap Pickwick teát, ha pár csepp valódi citromlevet és fél-1 teáskanál mézet teszek bele? Azért szeretem a teát, mert nagyon jó az őszi-téli időszakban és a napi folyadékbevitelemet is megkönnyíti, mivel nem olyan "unalmas", mint a víz.

2016. okt. 12. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
méz nélkül mehet. citrom simán jó.
2016. okt. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is méz nélkül ok.

Én simán iszom, minden nélkül.

2016. okt. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha mindenáron édeset akarsz, sztevia, eritrit, vagy valamelyik másik 0kcal os édesítőt válaszd.
2016. okt. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vegyél normális, minőségi teát, az finom anélkül is, hogy telinyomnád mindenféle sz.rral, amitől az ócska teák elviselhetőek.
2016. okt. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem még soha nem sikerült olyan teát vennem ami számomra édesítés nélkül elviselhető lett volna...
2016. okt. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mézzel is ok. Semmi sem múlil 20 kcal-n
2016. okt. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha annyira fontos, tehetsz bele mézet (lehetőleg azért ne túl meleg teába), azon a pár kalórián tényleg nem múlik... Bár van, akinek minden édes bekavar, az ne tegyen bele semmit. Én rendes, ízesítést nem igénylő teát innék, de némelyikbe nekem is kell citromlé, azzal nincs is baj. A méz klasszisokkal finomabb, mint az eritrit, a stevia pedig a semminél sokkal rosszabb, sokunk szerint, de ez ízlés dolga. A xilit finom, de a mézet persze nem veri. De nem ezen az apróságon múlik. Már ha nem literszámra issza az ember, poharanként 1 tk mézzel...
2016. okt. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!