Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Lehetséges egy nap alatt 1...

Lehetséges egy nap alatt 1 kg-t fogyni? Nem huzamosabb időn keresztül hanem, csak pár napig lehetséges így csinálni?

Figyelt kérdés
2016. dec. 3. 22:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha hashajtóval kiüríted magad, nem eszel, nem iszol, akkor simán kiszáradsz annyira, hogy akár 5 kilóval kevesebb legyél egy hét alatt.
2016. dec. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Egy nap alatt egy kiadós szarással lehet, parnapig tudsz ultra maratont futni, de annak kb egész része víz. Alapvetően lehetséges de ebből semennyi sem lesz zsír es pár nap alatt vissza is jön. Ja es nem csinosabban fogsz kinézni csak mint egy mosottszar maratonista.
2016. dec. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Ha van elég állóképességed, megcsinálhatod azt, amit egy ember, aki nem bírt rendesen enni, de naponta lefutott 100 km-t a Himalájában. Neki elhiszem, hogy gyorsan fogyott, sok izmot, sok zsírt. Valamiből jönnie kellett az energiának, de mi, mezei halandók elég hamar összeestünk volna.
2016. dec. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
Vizet persze simán lehet ennyit veszteni, megfelelő feltételek megléte esetén, pár napig.
2016. dec. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Fogyást szabócentivel mérünk, nem mérleggel. Indokokat előttem már leírták.
2016. dec. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Vízből simán napi 3-4 kg-ot is le lehet adni, kemény fizikai tevékenységgel. Ez viszont ne mfogyás, amilyen gyorsan kiürült, olyan gyorsan vissza is töltődik a szervezetbe a szükséges vízmennyiség.
2016. dec. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
43%

Volt amikor én fogytam 3 kilót 24 órán belül.

nyáron letekertem biciklivel Balatonra és még aznap vissza is jöttem. Kb 3 kilóval lettem könnyebb, de néhány napon belül vissza jött, még kicsivel több is. :)

Igaz, utána ki voltam éhezve és szomjazva és faltam mindenfélét amit léáttam.

2016. dec. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 kriszpo ***** válasza:
Persze, még többet is.
2016. dec. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Nekem ez kétszer sikerült. Egyszer nagyon beteg voltam, 5 kg-t fogytam kb. 3-4 nap alatt (folyamatosan nem mértem, csak utólag). Csak ropit ettem és vizet ittam :( persze mozogni nem bírtam, annyira legyengültem. Átlagos testsúlyom volt. Kb. egy hónapig tartott, míg állóképességben visszanyertem az erőm, de mivel edzettem folyamatosan a gyógyulás után, ezért nem jött vissza csak 2-3 kg.

Ezután jött a másik eset: egy építkezést csináltunk, ahol én voltam a lóti-futi, 3 napig konkrétan csak este tudtam valamennyit enni (nem sokat, mert gondolom összeszűkült a gyomrom). Inni ittam egész nap (sima vizet), de a napi 1 kg fogyás így is megvolt. Egész nap mozogtam: lépcsőn fel-alá rohangálás (10 emeletes épület...), biciklizés 10-15 km egy óra alatt (ez nem sok amúgy, csak ugye üres gyomorral...), kisebb-nagyobb cipekedés egy-két emeletet... Ez egyébként szintén edzés után, de visszajött.

Ez velem történt, de semmi garancia nincs, hogy veled is így történik. Azt gondolom, hogy ezek a súlyvesztések nem egészségesek (nem is éreztem jól magam, le voltam gyengülve utána hetekig), így, ha egy mód van rá, akkor a fogyás legyen fokozatos (ha az a cél), és figyelni kell arra, hogy az elérendő cél-súly az fenntartható legyen.

2016. dec. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyedül a rendszeres testmozgás tud maradandóan test súlyt csökkenteni, de a mozgást em szabad abbahagyni, mert akkor megint elszalad a súly. Az étrendben meg vissza kell szorítani a szénhidrátokat és a fehér lisztből készült ételeket és a zsírt is minimálisan, de inkább csak kókusz zsírral érdemes főzni is. Ja és nem falni, csak enni kell és főleg az izmokat építő fehérjéket szabad nagyobb mennyiségben fogyasztani. Folyadékból bőségesen, hogy kimossa a salakanyagokat.


A mozgást meg fokozatosan lehet hozzászokni de azt folyamatosan kell csinálni életmódszerűen, különben vissza jönnek a kilók!

2016. dec. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!