Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ha abba hagyom a szuztea...

Ha abba hagyom a szuztea kapszula szedeset, nem fogok visszahizni?

Figyelt kérdés
-
2010. máj. 2. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:
De vissza fogsz:( Lelassul az anyagcseréd.
2010. máj. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 8 kg-ot fogytam vele, és utána 11 kg jött vissza.
2010. máj. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
A fosást összekeverni az anyagcsere sebességgel... ez is mekkora idiótaság. Ezek a kretén teák izgatják a bélbolyhokat, ami aztán gyorsan kilöki magából a kaját. F@sza, mert így semmi nem szívódik fel... se vitaminok, se ásványi anyagok, se makrotápanyagok... szuper. És ha jó sokáig csináljátok akkor a bélbolyhok akár el is tűnhetnek egy időre, és úgy fél-egy év is lehet akár, mire rendbe jön a bélrendszer... Minden tudás nélkül csinálni a baromságot, ahelyett, hogy megtanulnátok hogyan működik az emberi szervezet... mi értelme ennek???
2010. máj. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem híztam vissza.Az anyagcseréd valóban kicsit lelassul,vagyis egy-egy vécézésnél nem fogsz olyan jól kiürülni, ez azonban nem azonos a visszahízással,heti átlagban max.1-1,5 kg pluszt jelent.
2010. máj. 3. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De igen. Sőt, nagy valószínűséggel szorulásod is lesz, ha már hozzászoktál a hashajtóhoz.
2010. máj. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nagyon szépen lefogytam tőle, de ugyanannyi vissza is jött mikor abbahagytam. Pár hónap múlva újrakezdtem, sajnos akkor már hatástalanul.
2010. máj. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!