Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tudtok olyan "szert"/eszközt/m...

Tudtok olyan "szert"/eszközt/módszert/pirulát/teát/bájitalkeveréket , ami elősegíti a fogyást? Tudom, hogy lerágott csont, de nem találtam még rá választ.

Figyelt kérdés

Nem csodaszert keresek, amit ha beveszek/megiszok/magamra kenem stb. dolgozik helyettem és egy hónap múlva lám fogytam X kilót! Valami olyasmire gondolok, ami sport és egészségesebb étrend mellett segít a zsírbontásban/fogyás beindításában/apró fogyásokra stb.

Előre is köszönök minden segítséget!



#fogyókúra #fogyást segítő
2016. dec. 30. 13:28
 1/5 anonim válasza:
Edzes alatt L-carnitin
2016. dec. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálam segített a magnézium. Nem emiatt kezdtem el szedni, de utólag bele gondolva és utána olvasva talán közre játszott. Minden reggel megittam egy magnézium pezsgőtablettát. Kevésbé kívántam az édeset, sokáig stagnáltam mikor elkezdtem diétázni, de amikor elkezdtem szedni, lassan beindult. Egy véletlen beszélgetés során merült fel, hogy jótékony hatása van a szervezetre anyagcsere szempontjából.

De mondom, hogy eredetileg nem emiatt kezdtem el szedni, szóval lehet hogy csak utólag magyarázom bele az egybe eséseket. Minden esetre talán egy próbát megér. Veszteni nem vesztesz semmit, de azért csodát se várj.

2016. dec. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Olyat én is olvastam, hogy a cukorbetegeknek Mg és krómhiányuk van, tehát elképzelhető, hogy még nagyjából egészséges emberek anyagcseréjének is jót tesz.

A fahéj segít stabilizálni a vércukorszintet, ez is jól jöhet, állítólag segít a fogyásban. Nagyon sok fűszernövény javítja az emésztést (bors, kapor, köménymag, babérlevél, oregánó, szegfűszeg stb.), ezért is érdemes fogyasztani. Én úgy gondolom, hogy ha jobb az emésztés, könnyebben el lehet érni az optimális testsúlyt. Persze ezért is szükséges egy jól összeállított, egészséges alapanyagokból álló étrend.

Ajánlják még a gyömbérteát is.

2016. dec. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én l-karnitint veszek be edzés előtt, és tényleg nagyon jó! :) valamint szedek króm tablettát is, gyorsítja az anyagcserét, és nem kívánom az édeset sem annyira. Edzés után pedig fehérjeturmixot iszok, finom, kicsit eltelít és segít hogy nebizomból fogyjak hanem zsírból. Kb 1.5 hónapja csinálom rendszeresen, úgy hogy edzek is mellé, és olvadnak le a kilók, pedig sosem vagyok éhes :) Jah és heti 2x ajánlott testtekercselés, én Dr. Kelen zsírégetőhét használom, esetleg lehet kenni minden edzés előtt is, nálam ez is sokat segített
2016. dec. 31. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Itt olvashatsz pár jó cikket:

[link]

2017. jan. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!