Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek ennyi kg, ha...

Hogyan lehetek ennyi kg, ha így eszem, és nem is vagyok kövér?

Figyelt kérdés

Már 9-10 hónapja Candida diétát folytatok. Tartom magam hozzá, nem eszem sem édességet, sem fehérlisztes kajákat, sem üdítőket, sem élesztős kajákat, sem disznóhúst. Egyáltalán nem vagyok kövér, mégis 58 kg. 13 évesen. Szerintem a majdnem 60 kg sok egy 13 éves lánynak, főleg úgy hogy nem is kövér.

Vastag a csontom, oké, de ez szerintetek normális? Esetleg más is van a dologban, nem csak a csontok?



2016. jún. 20. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
És milyen magas vagy? Mert az nagyon nem mindegy!!!!
2016. jún. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Nincs olyan, hogy vastag csont, egy felnőtt nő csontváza kb 10kg, ettől maximum + - 1 kiló eltérések lehetnek. Rakj fel képet és rögtön kiderül.
2016. jún. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi a gond?

Te írod, hogy nem vagy kövér. Ez a lényeg. Nem pedig a kilók. Az nagyon egyéni, hogy ki hány kilóval milyennek néz ki. Lehet, hogy valaki kevesebb kiló, mint te, és mégis rosszabbul néz ki. Ne parázz a kilókon!

Ja és az

2016. jún. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

jaj közben elment :)

szóval az 58 kg egyáltalán nem sok. Max. akkor, ha 140 cm vagy :) De gondolom, nem így van.

2016. jún. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

S miért érdekel a testsúlyod? Miért számít, hogy 50, 60 vagy 70 kg vagy, ha egyszer nem vagy kövér? Ezt magyarázzátok el egyszer nekem, ti mérlegfüggő ifjú lányok.


Amúgyis van, aki 13 éves lányként 190 cm, akinek ennek megfelelően neki más a megfelelő súly, mint egy 140 centisnek s akkor még pl. az izomtömegről, csípőszélességről, mellméretről s egyebekről még szó se esett.


A csontok vastagsága pont eléggé mindegy e szempontból, nem tudom, honnan jött az a hiedelem, hogy az számít.

2016. jún. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

162-163 cm vagyok, az lemaradt.

De köszönöm a válaszokat!

2016. jún. 20. 21:16
 7/10 anonim ***** válasza:

azért van ez mert nem tartod az étrendet és túl sok szénhidrátot eszel.

biztos hogy nem is tartod számon a szénhidrát bevitelt,sőt azt sem tudod valószínűleg hogy mit jelent a szénhidrát és milyen ételek tartalmazzák.

a 2es amúgy miért lett lepontozva?

a felnőtt női csontváz tényleg 8-10 kiló.

2016. jún. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Teljesen OK, ha nem tartja számon a szénhidrátbevitelt, 13 évesen én se tudtam, mi az, ah régi szép idők. Be is vittem vagy sokszáz grammot, de hogy ez önmagában miért gond, azt fel nem fogom. Mi van, ha aktív vagy még nő és szüksége van sok energiára s ez neki szénhidrátból jó?

(Amúgy simán el lehet hízni napi 10 gramm szénhidráttal is, a kalóriaegyensúlyon múlik az ilyesmi.)

Még csak nem is látjuk a kérdezőt, nem kéne mindenfélével megvádolnunk.

S ne én védjem már a szénhidrátokat ketogénezőként, de amilyenek az emberek, sokszor mégis erre érzek késztetést (amúgyis kedvelek egy csomó szénhidrátot, miért is ne?).

2016. jún. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem pontoztam le senkit, nem tudom a 2-es válaszolónak ki adott ,,piros kezecskét".

Köszönöm a segítséget!

2016. jún. 21. 08:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tök mindegy hány kiló vagy? Az a lényeg, hogy hogy nézel ki. Habvékony vagy, és jól festesz, a helyedben nem érdekelne a súlyom.
2016. jún. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!