Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétázok, a kulcscsontom már...

Diétázok, a kulcscsontom már kilátszik, az arcom is már picit beesett, de a hasam még mindig nem változott semmit. Mi ennek az oka? Máshogy kellene csinálnom?

Figyelt kérdés
Heti kb 4 alkalommal tornázok is ennek érdekében.

2016. nov. 23. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom meg mindig magas a teszsirszazalekod. Csokkentsd a ch-t.
2016. nov. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
4%
A torna meg nem segit a fogyasban.
2016. nov. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csökkentsd a CH-t, ès legalabb het 3-4 sulyzós+aerob edzés menjen. Ha olyan alkat vagy hogy hasra hízol, akkor onnan fog lemenni legutoljàra a felesleg.
2016. nov. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg fogytál a hasadról is, csak mivel arányaiban ott van a legtöbb zsír, ezért nem látod a változást... ezért jó ha hetente csinálsz magadról pl profilból 1-1 képet... mikor én 130 kg ról elkezdtem fogyni, 9hónap diéta után is úgy éreztem, hogy a hasamról nem ment le semmi, de ha összevetettem az akkori fotómat a kezdő képpel, akkor leesett az állam...
2016. nov. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!