Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Clear 9 dieta velemenyek?

Clear 9 dieta velemenyek?

Figyelt kérdés
A forever clear 9, 9 napos dirtaba szeretnek belekezdeni. Eddigis dietaztam mar, persze a megfelelo mozgassal de szeretnem ezt is kiprobalni :) eddig csak jokat olvastam rola
2017. febr. 7. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:

én biztos nem vennem meg.

másik meg az hogy aloe verat kell inni, ami csak egy bizonyos vercsoportnak jó.

én O-ás vagyok.eleve nem is ihatnek.

egyszer ittam es szetcsapta a gyomrom.

tehat ez sem mindegy milyen a vercsoportod.

2017. febr. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ittam mar aloe vera keszitmenyt, kifejezetten szeretem :) azer koszi.
2017. febr. 7. 16:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem clear, hanem clean...

Semmi értelme nincs egy tipikus koplaló "méregtelenítés" kamu túlárazott tápkiegekkel megtűzdelve...

Összehasonlítás képpen a lite ultra szójás fehérje 375gramm 6000 valahányszáz ft...

Más népszerű márkából 6kg 20.000ft... tehát 375gramm 1250ft... tehát majdnem 5*ös áron adják el neked a szarjukat...

A vitaminjaik hatóanyag tartalma a béka segge alatt van...

+ ez nem diéta... hanem mint a neve is jelzi egy méregtelenítő program... a méregtelenítés után jön maga a diéta forever f15 néven ami egy 15 napos étrendkiegészítő csomag + mellé egy leírás arról, hogyan kajálj... mindezt 45000ft ért... tehát ha milliomos vagy és korlátlan mennyiségű pénzt tudsz kidobni az ablakon... akkor próbálgasd csak...

De ha valóban eredményeket akarsz... ugyan ezt a pénzt költheted egy 1éves kondibérletre meg személyi edzőre...

2017. febr. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2017. febr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zsoldos Alex válasza:

Ahogy feljebb is írják:

1. Clean9

2. Semmit sem ér


Alapból, ha belegondol az ember, amit az első pár napban ehet (gél, kapszulák, fehérje, rost) egyenlő a nullával. Szó szerint kiürül a bélrendszer, ami nem fogyás!!!!!!

Sima lehúzás, menj be egy tápkieg boltba, nézd meg mi mennyi és hasonlítsd össze a forever-es termékekkel. Köszönő viszonyban sincsenek egymással. Ennyi pénzért tényleg vegyél kondibérletet, scitec, biotech termékeket

(l-carnitin, thermo drine pack, tejsavó fehérje) és kezdj el edzeni.

Ez egy "legális piramisjáték", nem véletlen, hogy nem lehet csak úgy megvenni, mint egy kg lisztet, ahogy az sem, hogy mindegyik felső szinten lévő forever guru 15-20 milliós autóval jár és 80 milliós házban lakik.

2017. febr. 21. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!