Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Miért hülyítik ezzel a fogyni...

Miért hülyítik ezzel a fogyni vágyó embereket?

Figyelt kérdés

Találtam egy ilyet:


[link]


Már azt sem értem, hogy ki az, aki az ilyesmit elhiszi; de ki akar 13 kilót fogyni két hét alatt? És miféle ember az, aki szerint ez egészséges?



2017. febr. 7. 20:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
mert sokan bedölnek, és megveszik..
2017. febr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Reklám céljából célják.
2017. febr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Oké, hogy reklám, meg a buta ember bedől, de tényleg ennyire sok ember lenne, aki elhiszi, hogy teljesen rendben van naponta 1 kilót fogyni? (Mondjuk már ott nem stimmel, hogy egy hét alatt fogyott 10 kilót napi egy kilójával, ami nekem nem igazán jön ki..) Szóval ez tényleg megéri? Mert ez már elég régóta köztudott marhaság, hogy szerintem már az is tudja, aki direkt nem akarja érteni.
2017. febr. 7. 20:45
 4/13 anonim ***** válasza:
Azért, mert szeretik a pénzt!
2017. febr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen sok olyan ember van, aki bedől az ilyen hülyeségeknek. Évek óta olvasgatom az itteni kérdéseket, s voltak hasonló mértékű fogyásra vágyók. Az ilyen hirdetések mindig az olyanokat célozzák, akik nem akarnak semmin se változtatni, csak a csoda kell nekik.
2017. febr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Naponta vannak itt is kerdesek hogy ilyen olyan szerrel/teaval/kremmel,koplalassal,izzadassal stb mennyit tudnak fogyni minel hamarabb. Aztan ha leirja valaki epitojelleguen, hogy egeszseges kajalas,es mozgas kell hozza akkor azt lehurrogja. Szoval jah, ez is mint minden mas csak uzlet. Es amig vannak ennyire tunya emberek addig ez egy jo uzlet.
2017. febr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem értem, ha itt a kérdésnél ennyi okos válasz van, akkor úgy átlagban miért van annyi fäsz kérdés ebben a rovatban?
2017. febr. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"EZ A KÉT FÉNYKÉP PONTOSAN EGY HÓNAP KÜLÖNBSÉGGEL KÉSZÜLT"


Ja, két teljesen másik nőről. :D

2017. febr. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%

Mikor elértem a 130kg ot 8 éve, akkor volt egy közgáz diplomám és éppen a jogit csináltam... szóval éppenséggel hülyének már akkor sem tartottam magam.

Apukám mindig is sovány volt, ő belém nevelte, hogy ha le akarok fogyni, akkor felüléseket kell csinálnom... anyukám is dagi volt, ő belém nevelte, hogy ilyen a genetikánk...

Mijor a 130 at elértem, nekem az volt a lélektani határ... ott kezdtem kétségbeesetten keresni mindent.. minden szart kipróbáltam, mindent megvettem, ma visszagondolva vicces, de 21 napig bírtam a káposzta leves diétát úgy hogy mellette kőművesnél nyéri melóztam... :D

Teljesen véletlenül lett egy testépítő haverom, aki felnyitotta a szemem és olyan szinten megváltoztatta az életem, hogy voltam már azóta 70kg is :) most 85 vagyok és tömegnövelek :)

Amúgy hagytam a pic$@ba a jogot, feketén személyi edzősködöm new yorkban... majd egyszer remélem lesznek papírok is... ha Tramp bácsi ke nem teszi a szűrömet :)

2017. febr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"volt egy közgáz diplomám és éppen a jogit csináltam"


Ettől még lehetsz hülye a táplálkozáshoz.

2017. febr. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!