Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti 4-5 torna, megfelelő...

Heti 4-5 torna, megfelelő mennyiségű és minőségű táplálék mellett miért növekedett a súlyom? Már több hónapja tornázom, lehet hogy az izomtömeg nőtt?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 3. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki eddig egyáltalán nem mozgott akkor az első pár hónapban jelenthet 1-2kilót az izomtömegnövekedés, ha férfi vagy és testépíteni kezdtél akkor havi 1kiló is meglehet az elején akár. De kalóriadeficit ennyit sem lehet izmosodni, tornázás sem tudom pontosan mit takar tehát mégiscsak azt kéne boncolgatni hogy 2g/kg szénhidrátot és fehérjét vittél e be 20-30g zsírral.
2012. ápr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
lány vagyok, mozogtam azelőtt is, csak jóvalta kevesebbet. most minden másnap fitnessbe járok, 40 perc kardioa, 40 perc izomerősítés. és ha van időm itthon is tornazok 20-30 percet Rubint Rékára vagy Norbira.
2012. ápr. 3. 21:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Az izomtömeged nőtt. Ezért sem mérleggel kell mérni magadat hanem centikben. mert lehet hogy több kiló vagy de karcsúbb. És végülis a centik számítanak nem a kg.
2012. ápr. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy egy sima torna kimutathatóan növelné az izomtömeget. Valaki kitalálta, és ezzel magyarázzuk a bizonyítványunkat.
2012. ápr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sima torna? nem a sulis tesiórákról beszélek,megnyugtatlak...
2012. ápr. 6. 14:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Lényegtelen, diéta alatt nem lehet érdemben izmosodni, valamenyit persze izmosodsz de mivel a fogyás sokkal gyorsabb ezzel nem lehet magyarázni. Kizárt dolog hogy ha kevesebb kalóriát viszel be mint amenyit elhasználsz akkor nem csökken a súlyod, csak ebben lehet a hiba, vagy a következetlen mérésekben.
2012. ápr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Féreértés, szó sincs diétáról, annyi kalóriát viszek be amennyi szükséges a szervezetemnek. Régen jóvalt meghaladta, ezért írtam hogy megfelelő mennyiségű és minőségű táplálékék mellett...
2012. ápr. 7. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!