Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Biotech termek ami gyorsítja...

Biotech termek ami gyorsítja a fogyast?

Figyelt kérdés

2017. máj. 6. 22:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

10!


Te ilyen összeesküvés elmélet hívő vagy? Akár a Biotech, akár más cég termékei szigorú bevizsgáláson esnek át, semmi káros nincsen bennük.

A másik pedig hogy ha szedsz táplálék kiegészítőket, azzal nem gyorsítasz semmit, csak megfelelő étrend betartása és edzés mellett segíthetnek túllendülni a holtpontokon. Pl. Nekem egy 12 hetes diéta 10.hetére megállt a fogyás, majd a Super Fat Burner szedése és némi CH csökkentés az étrendben újra beindította azt! Önmagában egy készítmény sem csodaszer, csak a kemény munka vezet eredményre! Az hogy te nem használsz kiegészítőket, az a te döntésed, senkinek nem kötelező ez, de azért aki használ, azt sem kell lehülyézni, meg jönni az eszetlen, alaptalan elméleteiddel.

2017. máj. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
De amúgy az eladók értenek hozzá, szóval ha bemész a boltba, fognak ajánlani.
2017. máj. 8. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

a fogyós cuccok általában vagy antinutriensek (felgyorsítja az anyagcseréd, nem szívódnak fel a tápanyagok teljesen) vagy olyan anyagok amitől megnő a kalóriaszükségleted. Legyen az koffein vagy thermo kapszulák(megnövelik a testhőmérsékleted, ez energiát vesz el).

Jellemzően vékony alkat vagyok, de ha diétázni kezdenék és valami ilyet szednék akkor egy komplex zsírégetőt kerítenék (pl ANIMAL Cuts bár elég drága) simán kényelmi okokból hogy ne keljen kombinálgatnom.. Meg kávét mivel a 200mg koffeint nem érzem meg, komoly toleranciám van már rá :D Az L-Carnitin bár egészséges dolog de a fogyáshoz nem sok köze van, hiába reklámozzák azzal.

Ha mindenképpen biotech cucc kell akkor whey zero (mert azt ismerem :D) normális étrenddel kalóriaszámlálással. Heti 1 kiló leadásához 500 kalóriás deficit kell... Részletekbe ha belemennék holnap is itt ülnék úgyhogy keress rá, tele van vele a net, angol nyelvtudással VitruvianPhysique youtube csatornáját ajánlanám.

2017. máj. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Benke Péter válasza:

Ezek a szerek csak eddzéssel érnek valamit és drágák.

Helyette:hagyd ki a cukrot az étkezésedből és mozogj mindennap. Én 3 hónap alatt 7 kg-t fogytam. Ez látszatra könnyű de betartani nehéz mert mindenben van cukor. Javasolt: zsírmentes hús, tejtermék-este, rizs,zöldség, gyümölcs-reggel!!!, sok víz+ mozgás

2017. máj. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Nikolas Kidman válasza:

Egyszerű a fogyás, ha normálisan étkezel.

és hogyan is kell NORMÁLISAN enni?

Itt a link:

[link]

2017. máj. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Nikolas Kidman válasza:

[link]


Ha valakinek nem hozná be az előző link a videót, fent van egy másik változat is.

2017. máj. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Nikolas Kidman válasza:

Ja és...

Kedves 11.

Amit leírtam az nem összeesküvés elmélet, csak az én véleményem. Nem másé, és nem is akartam senkire ráerőszakoli. A többi már felfogásbeli kérdés.


Üdvözlettel, Nikolas Kidman.

2017. máj. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!