Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van valami, ami gyorsítja a...

Van valami, ami gyorsítja a fogyást?

Figyelt kérdés
Nem diétára vagy mozgásra gondolok, mert az nyilván alap. És nem is 10-20e ft-os kamu zsírégetőkre. Persze hatásos étrendkiegészítők - amelyek már nálatok is beváltak - jöhetnek. Meg bármi más.
2010. okt. 23. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Szójalecitin talán?
2010. okt. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én az elmúlt 2 évben 22 kilót fogytam, és a megszorított kajálás mellett minden nap megittam egy nagy bögre zöld teát. Azelőtt, amikor fogyóztam, sosem sikerült tartósan lefogynom, mindig visszamásztak rám a kilók. A teával viszont sikerült a fogyás, és nem is jött vissza eddig egy kiló sem! Próbáld ki, veszíteni semmit sem veszíthetsz, csak a kilóidat! :))
2010. okt. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi, kipróbálom:) jöhetnek még tippek:)
2010. okt. 23. 17:47
 4/7 snack16 ***** válasza:

Hát szerintem az L-karnitint is kipróbálhatod,a biotech-es azthiszem azok nem túl drágák.Vagy lenmagolaj(azt mondják felpörgeti az anyagcserét-én is néha veszek be-de nem tudom hogy attól fogytam-e)A teát én is ajnálom:)

Meg esteleg a fehérje is(amibe kevés kalória van,pl brutal muscle on)

2010. okt. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tiroxin
2010. okt. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nincs probléma a pajzsmirigyemmel, de azért köszi:)
2010. okt. 24. 17:04
 7/7 anonim ***** válasza:
akkoris gyorsítja...
2010. okt. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!