Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van olyan fogyasztószer, ami...

Van olyan fogyasztószer, ami tényleg bevállt valakinek s fogyott tőle?

Figyelt kérdés
Biztosan sokan azt fogjátok írni,h menjek edzeni s diétázzak.Igazatok van!De szeretnék mégis kipróbálni olyat ami segít fogyni.Köszi a válaszokat.
2017. máj. 15. 23:35
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Sajnos még nem voltam Ezeken a vizsgálatokon.Mondta a dokinő,h majd mennem kell,de sajna a vérzés miatt ellett halasztva.A dokinőnek jeleztem mi van sms ben,mivel a telót sem feszi már fel.De semmit nem reagált.Így másik orvoshoz mentem. vérzésem nemakar elállni egyenlőre azzal kell foglalkozni !Ezt mo dta a másik doki.Kaptam ugye a hormon gyógyszert.Még ma meg holnap bekell szednem.Ha pár napig vérezni fogok ha nemáll el megi t akkor mondta h korház.Ma már 44 napja vérzek.Ha megint eg.kaparás lessz akkor megintcsak vérezni fogok azaz még mindig.Én nemtudom már mi lessz velem.Picit félek. :-( S még gyerekem sincs s nagyon jó lenne már az is. Teljessen elvagyok keseredve.S ráadásul most olyan munkahelyem van,hogy egész nap a stressz az ideg a veszekedés megy.Ugyhogy kivagyok teljessen..De sajnos muszály dolgoznim.Bocs,csak jó volt kiírni magamból. :-(
2017. máj. 17. 23:10
 12/15 anonim válasza:
Szia! Èn használtam egy igazán jó termèket, az ára nem vèszes, ès a pozitív hatás sem marad el. Ha esetleg èrdekelne nagyon szívesen segítek. :)
2017. máj. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Mivan azokkal akik nem tudnak dietetikust fizetni?
2017. máj. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Úgy tudom h azt nemkell fizetni.Engem a házidoki jelentett be oda.S nemkell fizzetni...
2017. máj. 22. 00:08
 15/15 anonim ***** válasza:
sztem elöször rendbe kellene tenni magad, testileg-lelkileg.
2017. máj. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!