Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogyan fogyjak le 30 kilót?

Hogyan fogyjak le 30 kilót?

Figyelt kérdés

Most 120 kg vagyok, szeretném elérni a 90 kg -ot.

Napi háromszor étkezem, egyszer meleget. Vacsorára nem eszek szénhidrátot. Napi szinten furok, 1800 m-rel kezdtem, most tartok 2400-nál. Emellett havonta minimum egyszer kirándulok (kb 30 km) és szoktam a lefekvés előtt tornázni. Azt mondták, legyek kitartó. Már három hónapja csinálom ezt, és másfél hónapja csinálok minden nap 2 perc plankinget is. Nem figyok semennyit. Mit csinálok rosszul? Mit tanácsoltok?


2017. jún. 27. 01:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Jó, amiket írtál, de semmi szó nincs kalóriamennyiségről s főleg kalóriaigényről, márpedig a kalóriadeficit a fogyás szükséges és elégséges feltétele... No persze, az egészséges, jóleső fogyáshoz sokkal több kell.

A 30 km havi egyszer és a 2 perc planking az nem sok vizet zavar, a futás már annál inkább, de ha túl sokat eszel, nyilván nem fogysz mellette.

2017. jún. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem számoltam se bevitt, se elégetett kalóriát. Nem értek hozzá. Reggel 6:30kor reggelizek rozsos kenyeret tojással, és idényzöldségekkel. Tejet szoktam inni, és 3 tojáshoz, 2 szelet kenyérhez 1-2 szelet sajtot is szoktam vágni. Az ebédem a munkahelyem kifőzdéjében a napi menü, ez persze nagyon változó. Szoktam enni délután egy almát, de ezt nem számítom étkezésnek. Estére kefírt, joghurtot, esetleg valamilyen zöldséges salátát eszem, és ha futás után megkívánom, akkor is egy almát. Este a teámba szoktam rakni egy kanál cukrot, de emellett kerülöm a cukros italokat. Naponta kb 3 l folyadékot viszek be (a kánikula óta). Sajnos ülő munkát végzek. Ha számít, 192 cm magas vagyok, 21 éves, mackós alkat.
2017. jún. 27. 01:59
 3/15 anonim ***** válasza:
28%

Azért nem, kérdező, mert 2 km futás kevés, alig éget el kalóriát. A tejed meg a hatalmas reggelid sem ég el tőle. A lefekvés előtti tornázás meg semmi. Lefutó a két km-t, majd utána nekiállsz egy órás, izzasztó, brutális aerobicnak, és mindezt heti ötször: az már fogyás. A bátyám így fogyott le 32 kg-ot, Béres Alexandrával, otthon.


Plusz tejet iszol, ami a fogyókúra ellensége.

Plusz 2 szelet kenyér+3 tojás+sajt nem fogyó-, hanem hízókúra reggelire.

Ne egyél kenyeret, tésztát, cukrot, krumplit, rizst, és garantáltan fogyni fogsz.


Te most túleszed magad, és nem sportolsz: mozgolódgatsz.

2017. jún. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Jó úton haladsz. Lassan kell növelni a mozgás mennyiségét,vagyis attól függ, hogy bírod. Csökkentse egy kicsit a táplálék bevitelét is,mondjuk 3 tojás helyett 2 t egyél. Ez egy hosszú folyamat de megéri. Miután eléred a kívánt eredményt lesz nehéz,ugyanis ezt meg kell majd tartani.


Sok sikert és kitartást! :)

2017. jún. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Először azt kell megnéznni h hol a legrosszabb a helyzet. Ha a hason akkor felülések, hasprés, lábemelés. Ha a comb akkor leginkább guggolás. Ha ez sem működik, egy személyi edző segíthet. Bogyókat ne szedj mert az tönkreteheti a veséd, májad. Fehérjét ne igyál pluszba mert attól a zsír nem elégni fog hanem ottmaradni, alatta ott lesz az egyre nagyobb izom, ami így csak súlyisbítja a helyzetet. Nekem nem voltak súlyproblémáim, bár sportoló létemre rengeteget kardióztam, 17%-ról lecsökkent 6%-ra a testzsírom. Esetleg még egy naplót érdemes vezetni.
2017. jún. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Két szelet rozskenyeret nem tartom soknak per nap, a tojás pedig fehérje, van, hogy egy nap máshol nem is jut fehérje a szervezetembe. A tejet el tudom emgedni, bár azt mondták, egészséges.

Tehát jót tenne, ha este egy komoly rornát iktatnék be? Egy jó leizzasztósat?

Kevés a 2400 m?

Folyamatosan növelem, de ez is nagy teljesítmény, ha hiszed, ha nem, de nehezen megy a napi szintű futás. Nem vagyok egy futó alkat. Tehát fogyhatok, ha szigorítok az étrenden még jobban, még többet tornázok, méghozzá a megfelelő helyre (a hasam nagy), és a legjobb, ha egy személyi edző ad edzéstervet és étrendet? Ez kb mennyibe kerülhet?, ha egy személyi edző ad edzéstervet és étrendet? Ez kb mennyibe kerülhet?

2017. jún. 27. 13:53
 7/15 anonim ***** válasza:

Kérdező: de, sokat eszel, mert nem fogysz. Honnan tudod, hogy sokat eszel? Onnan, hogy hízol vagy szigorítás mellett sem fogsz.


Az a túlevés, ami a testednek sok. Amit te csinálsz, az sok.


Az egészséges és a fogyókúrás nem ugyanazt jelenti.


Ne egyél kenyeret, lisztet, rizst, krumplit, tésztát és cukrot, told le bármelyik Béres A. egy órás dvd-t heti ötször, és úgy fogsz fogyni, mint a kisangyal.


Ennyi a titok, nem a személyi edző. Te túletted magad, ezért van rajtad legalább 30 kg háj. Ez nem "alkat", ez lusta élet és sok kaja.

2017. jún. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek a hibákért, és az ismétlésért az előző kommentem végén.

Természetesen megy a zöld kéz a segítségért :)

Köszönöm a válaszokat!

2017. jún. 27. 13:57
 9/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó hozzászóló. Igazad van, hogy egészségtelen életmódom miatt alakult ki a túlsúlyom, és ha lusta nem is voltam, a sportot mellőztem. Azonban sem a tüdőm, sem a térdem nem bírja, nem bírná a hirtelen sok futást, még ha meggyőződésem is, hogy izomból menne. Emellett a kitartásomra is rá kell edzenem.

Igyekszem értelmes tempóban haladni, elkezdegetem elhagyni az általad felsorolt ételeket.

Köszönöm válaszod!

2017. jún. 27. 16:07
 10/15 anonim válasza:
A 90 napos diétában nem gondolkodsz? Rengeteg embernek segített már a szétválasztó diéta.
2017. jún. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!