Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon vészes az...

Szerintetek nagyon vészes az alakom hány kilót kell még hogy fogyjak? Kép lennt.

Figyelt kérdés
Nem rég szültem és sajnos eléggé sok kilót felszedtem.161-centi vagyok és 75 -kiló.Egy hónapja életmódot váltottam úgy hogy lecsökkentettem az édeseket ,cukrod dolgokat.Illetve a kenyeret és a fehér lisztből készült dolgokat is nagyon ritkán eszem ma x egy héten egyszer azt is mértékkel.Alma alkat vagyok nem tudom a képből kivehető-e de mellre ,hasra hízok illetve a kezemre.És tornázok napi 3-szor egy óra hosszát.És igyekszem napi ötször étkezni de keveset.Inkább csirke húst eszem illetve főve sülve tojást ilyesmit.Meg persze mellé igyekszem sok folyadékot inni.Megmutatom hogy néztme ki szülés előtt régen.És hogy mos t jelenleg milyen az alakom.
2017. jún. 15. 13:50
 1/6 A kérdező kommentje:

Jelenleg sajnos így nézek ki 75-kilóval

[link]


[link]


És így néztem ki annó 62-kilóval


[link]


[link]


[link]

2017. jún. 15. 13:54
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem látlak tragikusnak, pláne ha nemrég szültél.

Szerintem ne görcsölj rá, szép lassan lemennek majd a kilók, 9 hónap alatt szedted fel, idő kell amíg a tested helyreáll.

2017. jún. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
69%

Szülés után ez teljesen normális.

Mondjuk ahogy leírod mit eszel, és hogy napi három órát ??????? tornázol? Kisgyerek mellett, hogyan? De nem ez a kérdés.

Lehet, hogy nem jó mozgásformát választottál.

Türelem, és látszani fog az eredmény!

2017. jún. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem napi hanem heti haromszor tornazok.
2017. jún. 15. 15:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a 62 is sok volt, 58 számomra ideális lenne. Ne görcsölj rá, szülés után úgyis fogyni fogsz. Ja és ne haragudj meg, ez csak az ém véleményem. :)
2017. jún. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A torna az mit takar?
2017. jún. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!