Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 14 éves vagyok 168-170 cm és...

14 éves vagyok 168-170 cm és 70-71 kg ajánlanátok nekem valami jó fogyasztószert?

Figyelt kérdés
a normális fogyókúrával próbálkoztam de sz@r se látszott szal segítség!! 14/f
2010. máj. 20. 16:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
orvossal kéne felíratni vmit
2010. máj. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
kevesebb kalória bevétel, több mozgás.
2010. máj. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
kedves 16:44 ezt már próbáltam de semmi hatása
2010. máj. 20. 16:49
 4/13 anonim ***** válasza:
Olyan nem lehet, hogy nincsen hatása mert az fizikai képtelenség. Energetikai törvény, hogy ha kevesebb kalóriát viszel be mint amennyit felhasznál a szervezeted akkor fogysz.
2010. máj. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"orvossal kéne felíratni vmit"

14 évesen nem szedhet semmilyen fogyis szert.

2010. máj. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
bakker má az nagyon lassú a rendes fogyás mer akkor csak lefokozott sz@rt kell enni és szinte semmi eredménye
2010. máj. 20. 17:17
 7/13 A kérdező kommentje:
meg se látszik az a baj
2010. máj. 20. 17:17
 8/13 anonim ***** válasza:

Hány hetet fogyóztál egyhuzamban?

1et??

Fejben kell eldönteni, hogy le akarsz fogyni..

Nekem sikerült két éve 10kg-t lefogyni, mert kövér voltam.

Most szeretnék kockahasat, de nincs elég akaraterőm. Amikor azzal cikiztek, hogy milyen kövér vagyok, akkor volt motivációm. De most...

Szóval mostanában biztos nem lesz kockahasam...:D

15/F

2010. máj. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem jól fogyókúráztál, ha nem látszott semmi, vagy nem voltál elég kitartó. Mit akarsz, 14 évesen tönkretenni magad fogyasztószerekkel, amik hatására mégcsak le se fogysz? Kicsit szedd össze magad, egy kis akaraterővel simán megcsinálod.
2010. máj. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
A legjobb fogyasztómódszer: Van ideálod? Van olyan ember, akire hasonlítani szeretnél? Ha igen, szerezz be róla egy képet, tedd ki jól látható helyre, mert ez segít az elhatározásban és abban, hogy ezután olyanná váljon az életmódod, amivel olyanná válhatsz, mint ő :D Remélem, érted :) Rakd be a kedvenc zenédet és mozogj, táncolj, ugrálj, vagy amit szeretnél, az a lényeg, hogy leld örömöd a mozgásban és szabadulj fel. Lelkesítsen az a gondolat, hogy ha így folytatod, egyre jobban fogsz az ideálodra hasonlítani. Nekem bevált, mert én is ezzel a problémával küzdöttem régen :)
2010. máj. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!