Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » 14 éves vagyok 168-170 cm és...

14 éves vagyok 168-170 cm és 70-71 kg ajánlanátok nekem valami jó fogyasztószert?

Figyelt kérdés
a normális fogyókúrával próbálkoztam de sz@r se látszott szal segítség!! 14/f
2010. máj. 20. 16:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
sportolj
2010. máj. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Én fél év alatt fogytam 23kilót, és annyit tettem, hogy odafigyeltem, hogy mit eszem. Napi 600-700 kalóriát vittem be a szervezetembe, csak 1,5-2l ásványvíz, 1 pohár 1,5% tej mert felgyorsítja az anyagcserét(googlézd), sok gyümi és zöldség, és semmi cukros cucc, csak reggeli jóreggelt, mert a reggeli elindítja az anyagcserét ami fontos.
2010. máj. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Nem tudom egy nap hányszor eszel de szerintem az a legjobb, ha naponta 1: 5ször eszel de akkor tényleg nagyon keveset

vagy 2: 3szor de akkor NORMÁL adagot! És ha édességet akarsz enni akkor mindig az jusson eszedbe hogy fogyás kicsi has vagy valami ilyesmi! Ne egyél semmi édességet ha azt akarsz enni inkább vegyél elő egy almát és azt edd meg helyette!

2010. máj. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!